روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • سکوت عجیب باشگاه استقلال ؛ مهدی قایدی رفتنی شد ؟ خبرگزاری پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "سکوت عجیب باشگاه استقلال ؛ مهدی قایدی رفتنی شد ؟ خبرگزاری پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

سکوت عجیب باشگاه استقلال ؛ مهدی قایدی رفتنی شد ؟ خبرگزاری پارس فوتبال

مدیریت باشگاه استقلال هیچ واکنشی نسبت به غیبت مهدی قایدی در تمرینات نداشته است.

نوشته سکوت عجیب باشگاه استقلال ؛ مهدی قایدی رفتنی شد ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مدیریت باشگاه استقلال هیچ واکنشی نسبت به غیبت مهدی قایدی در تمرینات نداشته است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : با اینکه کادر فنی استقلال چند روز قبل دلیل غیبت مهدی قایدی در تمرینات را سرماخوردگی اعلام کرده بود، اما این بازیکن امروز برای ششمین روز متوالی به محل تمرین نرفت تا دیگر بر همگان آشکار شود که دلیل اصلی قهر قایدی مسائل مربوط به قراردادش است.قایدی از مدت ها قبل خواهان اصلاح قراردادش شده بود. او از مدیران باشگاه نیز در این باره قول مساعد دریافت کرده اما هنوز چنین موضوعی اجرایی نشده است. از طرف دیگر قایدی نیز به خاطر ناراحتی از مدیریت در تمرینات حاضر نمی شود.این در حالی است که هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال هیچ اقدامی برای حل مشکل قایدی نکرده اند. احمد مددی مدیرعامل استقلال قایدی را به جلسه دعوت کرده تا درباره مسائل موجود با او صحبت کند اما این نشست هم هنوز برگزار نشده است.در چنین شرایطی مشخص نیست قایدی قصد چه اقدامی را دارد. او بندی در قراردادش هست که در صورت عدم دریافت ۵۰ درصد از مطالباتش می تواند جدا شود اما هنوز این بند را اجرایی نکرده است. از طرف دیگر باید منتظر ماندو دید چه اتفاقاتی پیرامون این ستاره آبی ها رخ می دهد و در نهایت آیا او به تمرینات برمی گردد یا اینکه اتفاقات دیگری برایش رخ خواهد داد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سکوت عجیب باشگاه استقلال ؛ مهدی قایدی رفتنی شد ؟ خبرگزاری پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×