روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • گزینه مدنظر فکری برای نقل و انتقالات لو رفت ؛ هافبک جنجالی در راه استقلال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "گزینه مدنظر فکری برای نقل و انتقالات لو رفت ؛ هافبک جنجالی در راه استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

گزینه مدنظر فکری برای نقل و انتقالات لو رفت ؛ هافبک جنجالی در راه استقلال

استقلال مدت هاست به دنبال به خدمت گیری سعید واسعی است. هافبک جنجالی تراکتور شرایط خوبی را در تیمش سپری نمی کند. این بازکن که فصل گذشته در پیکان حضور داشت و مشتریان زیادی پیدا کرده بود، حالا در آستانه جدایی از تراکتور و پیوستن به استقلال قرار دارد.

نوشته گزینه مدنظر فکری برای نقل و انتقالات لو رفت ؛ هافبک جنجالی در راه استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

استقلال مدت هاست به دنبال به خدمت گیری سعید واسعی است. هافبک جنجالی تراکتور شرایط خوبی را در تیمش سپری نمی کند. این بازکن که فصل گذشته در پیکان حضور داشت و مشتریان زیادی پیدا کرده بود، حالا در آستانه جدایی از تراکتور و پیوستن به استقلال قرار دارد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش پارس فوتبال، از گزینه جدید محمود فکری برای اضافه شدن به تیمش در نقل و انتقالات زمستانی رونمایی شد.پیش از این در گزارشی به بازیکنانی اشاره شده بود که نامشان در فهرست خرید محمود فکری دیده می شود.یکی از بازیکنانی که امروز نامش به عنوان گزینه استقلال مطرح شده، سعید واسعی است. بازیکنی که در نقل و انتقالات تابستانی هم مورد توجه استقلال قرار داشت اما نهایتا به تراکتور پیوست. البته حضور این بازیکن در تراکتور چندان به نفعش تمام نشد چرا که شکایت پیکان از واسعی باعث شد که بازیکن فصل گذشته پیکان، از ۱۷ آذر و به مدت چهار ماه حق همراهی تراکتور را نداشته باشد.حالا باید دید باشگاه استقلال می تواند باشگاه تراکتور را راضی به صدور رضایتنامه این بازیکن کند یا اینکه او بعد از پایان دوران محرومیتش، در تراکتور به فوتبالش ادامه خواهد داد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " گزینه مدنظر فکری برای نقل و انتقالات لو رفت ؛ هافبک جنجالی در راه استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×