روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • دردسر ادامه دار استقلال در فصل نقل و انتقالات ؛ مانع بزرگ از سر راه برداشته می شود؟

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "دردسر ادامه دار استقلال در فصل نقل و انتقالات ؛ مانع بزرگ از سر راه برداشته می شود؟" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

دردسر ادامه دار استقلال در فصل نقل و انتقالات ؛ مانع بزرگ از سر راه برداشته می شود؟

این روزها باشگاه استقلال درگیر مشکلات مالی متعددی است. با وجود آغاز فصل نقل و انتقالات، هنوز طلب 137 هزار دلاری نیکولای بودوروف پرداخت نشده است و آبی پوشان از جذب بازیکن در نیم فصل محروم هستند. این اتفاق در فاصله کمتر از دو ماه تا آغاز بازی های لیگ قهرمانان آسیا خبر خوبی برای هواداران استقلال نخواهد بود.

نوشته دردسر ادامه دار استقلال در فصل نقل و انتقالات ؛ مانع بزرگ از سر راه برداشته می شود؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

این روزها باشگاه استقلال درگیر مشکلات مالی متعددی است. با وجود آغاز فصل نقل و انتقالات، هنوز طلب ۱۳۷ هزار دلاری نیکولای بودوروف پرداخت نشده است و آبی پوشان از جذب بازیکن در نیم فصل محروم هستند. این اتفاق در فاصله کمتر از دو ماه تا آغاز بازی های لیگ قهرمانان آسیا خبر خوبی برای هواداران استقلال نخواهد بود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش پارس فوتبال، در شرایطی که مشکلات مالی باشگاه استقلال این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته، یک بدهی خارجی نیز مزید بر علت شده تا مدیران باشگاه حسابی به زحمت بیفتند.نیکولای بودوروف مدافع بلغارستانی سابق آبی های پایتخت بابت طلب ۱۳۷ هزار دلاری اش به فیفا شکایت کرده و توانسته باشگاه استقلال را محکوم کند. از این رو به خاطر این شکایت پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال بسته شده و حالا آبی ها نمی توانند بازیکن جدید هم به خدمت بگیرند.در چنین شرایطی دغدغه اصلی مدیران باشگاه استقلال تامین پول برای پرداخت بدهی بودوروف است. با وجود اینکه مطالبات بازیکنان باقی مانده و این مساله در تمرین امروز هم حاشیه ساز شده و ممکن است به اعتصاب تمرینات هم بکشد اما مدیران باشگاه اولویت خود را روی تامین منابع مالی برای پرداخت پول بودوروف و باز کردن پنجره نقل و انتقالاتی گذاشتند.حال باید دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی می افتد و هیات مدیره استقلال چگونه برای تامین پول و حل مشکلات مالی استقلال اقدام خواهند کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " دردسر ادامه دار استقلال در فصل نقل و انتقالات ؛ مانع بزرگ از سر راه برداشته می شود؟ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×