روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "مشکل جدید استقلال ؛ از شایعه اعتصاب تا رها کردن تمرینات به خاطر پول" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

مشکل جدید استقلال ؛ از شایعه اعتصاب تا رها کردن تمرینات به خاطر پول

برخی از بازیکنان استقلال به صورت ویژه پیگیر مسئله دریافت مطالبات خود از طریق تعطیل کردن تمرین هستند.

نوشته مشکل جدید استقلال ؛ از شایعه اعتصاب تا رها کردن تمرینات به خاطر پول اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

برخی از بازیکنان استقلال به صورت ویژه پیگیر مسئله دریافت مطالبات خود از طریق تعطیل کردن تمرین هستند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در حالی که نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر از اواسط هفته آینده آغاز می شود و استقلال باید برای جدال با مس رفسنجان راهی آن شهر شود، این روزها از تمرین آبی پوشان اخبار عجیب و غریبی به بیرون درز پیدا کرده که فعلاً حالت شایعه دارد ولی شاید در آینده ای نزدیک به واقعیت بدل شود. از قرار معلوم، برخی از بازیکنان استقلال که به شدت بابت عدم دریافت مطالبات خود شاکی هستند، این بحث را مطرح کرده اند که بهتر است در واکنش به عدم حل مشکلات خود توسط اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل، تمرین را به مدت یک یا دو جلسه تعطیل کنند تا شاید مسئولان استقلال به خودشان بیایند و برای رفع مشکلات اقدامی انجام دهند.تمرین بدون پولاین شایعه البته هنوز جدی نشده ولی برخی از بازیکنان به صورت ویژه پیگیر مسئله دریافت مطالبات خود از طریق تعطیل کردن تمرین هستند. آنها می خواهند تعداد موافقان با این ایده را افزایش دهند و پس از آن به صورت جدی با کادر فنی پیرامون اعتصاب صحبت کنند که یا مدیریت باشگاه را مجاب به پرداخت قسمتی از دستمزد خود نمایند یا اینکه قضیه تمکین نکردن به صورت جدی مطرح شود. حتی شنیده ایم یکی از موافقان این طرح پیش از آغاز تمرین روز یک شنبه استقلال با اشاره به وضعیت موجود خطاب به سایر همبازیان خود می گفت:وقتی زمین مناسب نداریم و پول مان را هم نمی دهند، دیگر چه دلیلی دارد که تمرین کنیم؟ نیم فصل را هم رد کرده ایم اما برای آقایان مدیر اصلاً انگار نه انگار که با بازیکنان استقلال قرارداد بسته اند؟ تا چند روز دیگر می ترسیم هزینه تغذیه در تمرینات را نیز از خودمان بگیرند.ناراحتی از تبعیضنکته دیگری که باعث ناراحتی بازیکنان جوان تیم فوتبال استقلال شده، تبعیض در پرداخت دستمزدهاست. آنها تأکید دارند برخی از مهره های سرشناس یا نفراتی که این فصل به جمع آبی پوشان پایتخت اضافه شده اند، تاکنون بخش قابل ملاحظه ای از مطالبات خود را دریافت کرده اند ولی بازیکنان جوان حداکثر ۱۵ درصد دریافتی تا اینجای کار داشته اند که اصلاً قابل مقایسه با میزان ارقام پرداختی به مهره های سرشناس نیست. البته بدون شک تا وقتی بازیکنان کلیدی استقلال موافقت خود را اعلام نکنند، طرح اعتصاب در این تیم قطعاً به جایی نخواهد رسید و شاید اصلاً در نطفه خفه شود ولی اگر آنها هم با مهره های جوان همراه شوند، آنگاه قضیه کاملاً متفاوت خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مشکل جدید استقلال ؛ از شایعه اعتصاب تا رها کردن تمرینات به خاطر پول از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×