روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • بمب بزرگ استقلال در نقل و انتقالات از سپاهان می رسد ؛ مهدی کیانی آبی پوش می شود؟

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "بمب بزرگ استقلال در نقل و انتقالات از سپاهان می رسد ؛ مهدی کیانی آبی پوش می شود؟" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

بمب بزرگ استقلال در نقل و انتقالات از سپاهان می رسد ؛ مهدی کیانی آبی پوش می شود؟

مدیران استقلال منتظرند تا سپاهان پاسخ نامه شان درباره مهدی کیانی را بدهد.

نوشته بمب بزرگ استقلال در نقل و انتقالات از سپاهان می رسد ؛ مهدی کیانی آبی پوش می شود؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مدیران استقلال منتظرند تا سپاهان پاسخ نامه شان درباره مهدی کیانی را بدهد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : آبی پوشان پایتخت به دنبال تقویت خود در نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر هستند. از این رو یکی از بازیکنان مورد نظر محمود فکری برای خط هافبک، مهدی کیانی کاپیتان سابق تراکتور و سپاهان است.مهدی کیانی که مدتی است با محرم نویدکیا سرمربی سپاهان به اختلاف خورده و جایی در ترکیب این تیم ندارد، قصد جدایی دارد. از این رو مدیران استقلال دیروز در نامه ای به سپاهان رسما خواهان جذب کیانی شدند.حال استقلالی ها منتظر پاسخ سپاهان درباره کیانی هستند. کیانی در ابتدای فصل جاری نیز یکی از بازیکنانی بود که صحبت هایی درباره پیوستنش به استقلال وجود داشت اما در آن مقطع سپاهان موافقت نکرد و حالا باید دید در شرایطی که این بازیکن مدتها است برای تیمش به میدان نرفته، سپاهانی ها چه نظری درباره اش خواهند داشت.این در حالی است که پنجره نقل و انتقالاتی استقلال همچنان بسته است و آبی ها باید مطالبات ۱۳۷ هزار دلاری بودوروف مدافع سابق شان را بپردازند تا بتوانند قرارداد بازیکنان جدید خود را ثبت کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بمب بزرگ استقلال در نقل و انتقالات از سپاهان می رسد ؛ مهدی کیانی آبی پوش می شود؟ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×