روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "فکری ؛ واکنش احمد مددی مدیرعامل استقلال به ادعای جنجالی درباره فکری" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

فکری ؛ واکنش احمد مددی مدیرعامل استقلال به ادعای جنجالی درباره فکری

مدیرعامل استقلال فشار به محمود فکری برای استعفا از سرمربیگری را تکذیب کرد.

نوشته واکنش مدیرعامل استقلال به ادعای جنجالی درباره فکری اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مدیرعامل استقلال فشار به محمود فکری برای استعفا از سرمربیگری را تکذیب کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : صحبت هایی که روز گذشته محمود فکری درباره مشکلات استقلال در جمع بازیکنان بر زبان آورد شائبه هایی را ایجاد کرده است. فکر ی در این باره به بازیکنان گفته بود که اگر فکر می کنند به دلیل حضور او است که مسئولان باشگاه پول بازیکنان را پرداخت نمی کنند حاضر است از سمتش استعفا بدهد.در این شرایط شایعاتی ایجاد شد مبنی بر اینکه مسئولان استقلال فشارهایی را روی محمود فکر ی قرار دادند تا او از سرمربیگری تیم کناره گیری کند.این شایعه امروز با احمد مددیمدیرعامل استقلال در میان گذاشته شد. مددی که به انتخابات هیات فوتبال استان تهران رفته بود، اعلام کرد علاقه ای به گفت و گو ندارد اما شایعات مطرح شده درباره فشار به فکری برای استعفا کذب خواند و اعلام کرد چنین خبری صحت ندارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فکری ؛ واکنش احمد مددی مدیرعامل استقلال به ادعای جنجالی درباره فکری از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×