روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • حاج‌رضایی و بررسی زوایای پنهان مشکلات استقلال ؛ التماس فکری برای گرفتن پول !

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "حاج‌رضایی و بررسی زوایای پنهان مشکلات استقلال ؛ التماس فکری برای گرفتن پول !" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

حاج‌رضایی و بررسی زوایای پنهان مشکلات استقلال ؛ التماس فکری برای گرفتن پول !

امیر حاج رضایی کارشناس فوتبال ایران می گوید وقتی بی ثباتی مدیریتی در استقلال وجود دارد، کاری از دست محمود فکری برنمی آید.

نوشته حاج رضایی و بررسی زوایای پنهان مشکلات استقلال ؛ التماس فکری برای گرفتن پول ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

امیر حاج رضایی کارشناس فوتبال ایران می گوید وقتی بی ثباتی مدیریتی در استقلال وجود دارد، کاری از دست محمود فکری برنمی آید. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : امیر حاج رضایی در گفت وگوی تلفنی با برنامه شبکه پنج سیما درباره مشکلات استقلال به نکته هایی اشاره کرد که شاید از دید برخی هواداران پنهان مانده باشد:*به هیچ عنوان خوب نیست پیرامون تیم مطرحی مثل استقلال این همه حاشیه وجود داشته باشد. من مطالعاتی داشتم و بازیکنان به شدت شاکی هستند از اینکه دستمزدشان پرداخت نمی شود. شما دقت کنید چقدر در استقلال مدیرعامل تغییر می کند. به تعهدات خود عمل نمی کنند. در این شرایط مربی چه کاری می تواند انجام بدهد؟ کجای دنیا یک مربی اینقدر دنبال پول می رود؟ اینجا مربی باید مدام صحبت کند تا پول بازیکنان رابگیرد.امیر حاج رضایی گفت:*بازیکنان به اینجا رسیدند که می خواهیم اعتصاب کنیم. بعد هم دیوارها روی سر مربی خراب می شود که شما ناتوان هستی. من قصد ندارم از آقای فکری دفاع کنم؛ عملکرد او مبین رفتار خودش است. با این حال اینقدر مشکلات برای سرمربی ایجاد می شود ، نمی تواند کارش را انجام بدهد. او هم اسیر بی ثباتی مدیریت می شود.امیر حاج رضایی گفت:*من ۷۰ سال است با این فوتبال زندگی کردم. هیچ کدام از این آقایان را ندیدم از کنار زمین فوتبال رد شده باشند. نمی خواهم بگویم مدیرعامل باید گوش راست تیم ملی بوده باشد. او باید مدیریت را بلد باشد. باید چیدمانش طوری باشد که به فوتبال لطمه نخورد. فکری بد یا خوب، او چه کند که بازیکنانش گرسنه هستند، گرسنگی از این نظر که حق شان را نگرفته اند.امیر حاج رضایی گفت:*هرروزی که آقای فکری سر زمین می آید، یک بازیکن از مشکلات می نالد. این مسائل روی مربی هم تاثیر می گذارد و نمی تواند ذهنیت های خودش را اجرا کند.*در آستانه انتخابات فدراسیون فوتبال، به هیچ عنوان به آینده این فوتبال خوشبین نیستم. چون افراد ناکارآمد وارد فوتبال شدند. الان دو رییس قبلی فدراسیون فوتبال کجا هستند که طی ۱۴ سال این آوار را بر سر ما خراب کردند؟ کجا هستندکه بیایند پاسخ بدهند قرارداد با ویلموتس چه شد؟ حالا در آستانه جام جهانی امید نداریم از مرحله اول بالا برویم!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حاج‌رضایی و بررسی زوایای پنهان مشکلات استقلال ؛ التماس فکری برای گرفتن پول ! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×