روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • شجاعیان ؛ تعویق مس- استقلال به سود شجاعیان شد ؛ خبر خوش برای داریوش شجاعیان رسید

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "شجاعیان ؛ تعویق مس- استقلال به سود شجاعیان شد ؛ خبر خوش برای داریوش شجاعیان رسید" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

شجاعیان ؛ تعویق مس- استقلال به سود شجاعیان شد ؛ خبر خوش برای داریوش شجاعیان رسید

کادر پزشکی استقلال تلاش خود را خواهد کرد تا داریوش شجاعیان به دیدار با مس رفسنجان برسد.

نوشته خبر خوش برای داریوش شجاعیان رسید اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

کادر پزشکی استقلال تلاش خود را خواهد کرد تا داریوش شجاعیان به دیدار با مس رفسنجان برسد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : داریوش شجاعیان از حدود ۳ هفته پیش با مصدومیت دست و پنجه نرم می کند و در تمرینات گروهی و مسابقات استقلال هم غایب است.شجاعیان اما طی روزهای اخیر زیر نظر کادر پزشکی استقلال امور درمانی را جلو می برد تا بتواند برای مسابقات آینده آماده شود. در چنین شرایطی گفته می شود او طی دو سه روز آینده به تمرینات گروهی اضافه خواهد شد.از طرفی تعویق یک هفته ای دیدار با مس رفسنجان هم به سود این هافبک تکنیکی شد تا او بتواند مراحل درمانی اش را سپری کند و از ابتدای نیم فصل دوم برای تیمش به میدان برود.در این خصوص کادر پزشکی استقلال اطمینان داده که داریوش به بازی با مس خواهد رسید و می تواند از چند روز دیگر هم در تمرینات گروهی حضور داشته باشد.دیدار مس رفسنجان و استقلال روز دوشنبه ۱۱ اسفندماه از ساعت ۱۵ آغاز می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شجاعیان ؛ تعویق مس- استقلال به سود شجاعیان شد ؛ خبر خوش برای داریوش شجاعیان رسید از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×