روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • خلیل زاده جدایی از استقلال را تکذیب کرد ؛ واکنش خلیل زاده به شایعه جدایی از استقلال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "خلیل زاده جدایی از استقلال را تکذیب کرد ؛ واکنش خلیل زاده به شایعه جدایی از استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

خلیل زاده جدایی از استقلال را تکذیب کرد ؛ واکنش خلیل زاده به شایعه جدایی از استقلال

عضو هیات مدیره استقلال شایعه جدایی اش از این باشگاه را تکذیب کرد.

نوشته واکنش خلیل زاده به شایعه جدایی از استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

عضو هیات مدیره استقلال شایعه جدایی اش از این باشگاه را تکذیب کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در شرایطی که طی ساعات اخیر شایعاتی درباره استعفای خلیل زاده از سمت هیات مدیره استقلال منتشر شده بود، او این موضوع را رد کرد.خلیل زاده که طی چند ماه اخیر علیرغم اینکه حضوری پررنگ در رسانه ها ندارد اما علیرغم تغییراتی که در جمع هیات مدیره این تیم شکل گرفته، عضو ثابت آن بوده است.اکنون نیز علیرغم شایعاتی که درباره تغییرات در هیات مدیره استقلال و استعفای خلیل زاده شکل گرفته، او چنین قصدی ندارد و به همکاری خود با باشگاه ادامه خواهد داد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خلیل زاده جدایی از استقلال را تکذیب کرد ؛ واکنش خلیل زاده به شایعه جدایی از استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×