روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • هایجک بزرگ تراکتور از استقلال و پرسپولیس ؛ مهاجم محبوب نقل و انتقالات به تی تی ها پیوست

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "هایجک بزرگ تراکتور از استقلال و پرسپولیس ؛ مهاجم محبوب نقل و انتقالات به تی تی ها پیوست" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

هایجک بزرگ تراکتور از استقلال و پرسپولیس ؛ مهاجم محبوب نقل و انتقالات به تی تی ها پیوست

رسول خطیبی سرمربی جدید تراکتور مدعی شد که پس از پیگیری هایی که انجام داده است، پیمان بابایی با قراردادی سفید امضا به جمع تی تی های تبریز پیوسته است.

نوشته هایجک بزرگ تراکتور از استقلال و پرسپولیس ؛ مهاجم محبوب نقل و انتقالات به تی تی ها پیوست اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

رسول خطیبی سرمربی جدید تراکتور مدعی شد که پس از پیگیری هایی که انجام داده است، پیمان بابایی با قراردادی سفید امضا به جمع تی تی های تبریز پیوسته است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سرمربی تراکتور اعلام کرد قرارداد مهاجم جدید این تیم سفید امضاء شده است.پیمان بابایی ساعتی قبل به عنوان نخستین خرید تراکتور در نقل و انتقالات زمستانی لقب گرفت و رسما به جمع شاگردان رسول خطیبی پیوست تا خط حمله این تیم را در دور برگشت تقویت کند.بابایی در شرایطی از ماشین سازی به تراکتور آمد که شایعاتی مبنی بر انتقال او به دیگر تیم ها نیز مطرح شده بود، اما این مهاجم بلند قامت تصمیم گرفت به جمع سرخ پوشان تبریزی اضافه شود.رسول خطیبی، سرمربی تراکتور درباره پیوستن بابایی به این تیم گفت:در اولین روز حضورم در باشگاه پیگیر مذاکره با پیمان بابایی شدم و این بازیکن ضمن رد شایعات، به خاطر تعصبی که به تراکتور و هواداران داشت، قرارداد سفید امضاء کرد.او ادامه داد:بابایی پس از امضای قرارداد با تراکتور، در تمرین تیم حضور یافت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " هایجک بزرگ تراکتور از استقلال و پرسپولیس ؛ مهاجم محبوب نقل و انتقالات به تی تی ها پیوست از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×