روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • نفت مسجد سلیمان ؛ مربیان سابق استقلال گزینه های نیمکت نفت مسجد سلیمان

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "نفت مسجد سلیمان ؛ مربیان سابق استقلال گزینه های نیمکت نفت مسجد سلیمان" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

نفت مسجد سلیمان ؛ مربیان سابق استقلال گزینه های نیمکت نفت مسجد سلیمان

دو مربی سابق تیم استقلال از گزینه های اصلی دستیاری سرمربی جدید تیم نفت مسجد سلیمان هستند.

نوشته استقلالی ها در راه نفت مسجد سلیمان؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دو مربی سابق تیم استقلال از گزینه های اصلی دستیاری سرمربی جدید تیم نفت مسجد سلیمان هستند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بعد از کنار رفتن مجتبی حسینی سرمربی پیشین تیم نفت مسجد سلیمان، داریوش یزدی به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شد تا مسجد سلیمانی ها نیم فصل دوم را با یک مربی بومی در لیگ برتر حضور پیدا کنند.سرمربی جدید تیم نفت مسجدسلیمان در حال انتخاب اعضای کادر فنی اش است و احتمال اینکه ستار همدانی که سابقه مربیگری در تیم های استقلال و تراکتور را دارد یکی از دستیاران او باشد زیاد است.همچنین در همین رابطه مذاکراتی هم با بهزاد غلامپور مربی پیشین تیم استقلال داشتند. غلامپور هم اصالتاً مسجد سلیمانی است و در صورت حضور در این تیم، وی نیز یک مربی بومی به حساب می آید. افشین کمایی نیز یکی دیگر از گزینه هایی است که ممکن است به عنوان دستیار به تیم فنی نفت مسجد سلیمان اضافه شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " نفت مسجد سلیمان ؛ مربیان سابق استقلال گزینه های نیمکت نفت مسجد سلیمان از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×