روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "بازیکنی داریم که درست بازی نمی‌کند و ۶ میلیارد پول می‌گیرد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

بازیکنی داریم که درست بازی نمی‌کند و ۶ میلیارد پول می‌گیرد

روزنامه جام جم روایتی متفاوت از اختلاف مالی مهدی قایدی با باشگاه استقلال دارد.

نوشته ماجرای اختلاف مالی قایدی با استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

روزنامه جام جم روایتی متفاوت از اختلاف مالی مهدی قایدی با باشگاه استقلال دارد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در شرایطی که اکثر رسانه ها دریافتی شماره ۱۰ استقلال از این باشگاه را کمتر از یک میلیارد تومان برای این فصل اعلام کرده اند و حتی همسر مهدی قایدی هم در استوری اینستاگرامش این موضوع را تائید کرده است، روزنامه جام جم ارزش قرارداد فعلی قایدی با استقلال و همچنین درخواست او از این باشگاه را بسیار بالاتر عنوان کرده است.طبق ادعای این روزنامه، قایدی در ابتدای فصل با سعادتمند مدیرعامل وقت استقلال به توافق رسید قرارداد ۱.۵ میلیارد ی اش فسخ شود و مثل وریا غفوری قراردادی ۶ میلیارد تومانی امضا کند.گویا این بازیکن در واکنش به مخالفت باشگاه استقلال با قرارداد جدیدش، باشگاه را تهدید کرده که با قرارداد قبلی اش برای استقلال بازی نخواهد کرد.او به مسئولان باشگاه گفته است:بازیکنی داریم که درست بازی نمی کند و ۶ میلیارد پول می گیرد، چرا من که برای تیم مفید هستم باید ۱.۵ میلیارد دریافتی داشته باشم؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بازیکنی داریم که درست بازی نمی‌کند و ۶ میلیارد پول می‌گیرد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×