روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • استقلال ؛ ناراحتی بازیکنان استقلال از قرارداد بازیکنان جدید ؛ خبری عجیب از اردوگاه استقلال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال ؛ ناراحتی بازیکنان استقلال از قرارداد بازیکنان جدید ؛ خبری عجیب از اردوگاه استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال ؛ ناراحتی بازیکنان استقلال از قرارداد بازیکنان جدید ؛ خبری عجیب از اردوگاه استقلال

روزنامه جام جم در گزارشی به ناراحتی بازیکنان استقلال نسبت به قراردادهای متفاوت این باشگاه اشاره کرده است.

نوشته خبری عجیب از اردوگاه استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

روزنامه جام جم در گزارشی به ناراحتی بازیکنان استقلال نسبت به قراردادهای متفاوت این باشگاه اشاره کرده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : طبق این گزارش، مهدی قایدی تنها بازیکنی نیست که نسبت به قراردادش معترض است و نفراتی نظیر آرش رضاوند و داریوش شجاعیان هم از وضعیت قراردادها در باشگاهاستقلال دل خوشی ندارند.طبق ادعای جام جم، بابک مرادی برای فصل جاری قراردادی یک میلیارد و ۴۰۰ میلیونی بسته یا مرادمند قراردادی دو ساله به ارزش ۱۲ میلیارد تومان امضا کرده است.این رقم ها به گوش بازیکنانی که بیشترشان زیر ۱.۵ میلیارد قرارداد دارند رسیده و صدای اعتراض شان بلند شده است منتهی آنها در تمرینات شرکت می کنند و فقط مهدی قایدی است که حضور در تمرین را تحریم کرده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال ؛ ناراحتی بازیکنان استقلال از قرارداد بازیکنان جدید ؛ خبری عجیب از اردوگاه استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×