روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • وعده شیرین احمد مددی مدیرعامل استقلال به بازیکنان و کادرفنی ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "وعده شیرین احمد مددی مدیرعامل استقلال به بازیکنان و کادرفنی ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

وعده شیرین احمد مددی مدیرعامل استقلال به بازیکنان و کادرفنی ؛ پارس فوتبال

در حالی که چند روزی است که حواشی زیادی پیرامون استقلال وجود دارد و خبرهایی مبنی بر نارضایتی بازیکنان از باشگاه شنیده می شود، احمد مددی مدیرعامل استقلال امروز به تمرین آبی ها رفت و با بازیکنان صحبت کرد. مددی خطاب به بازیکنان گفت: "از محمود فکری حمایت می کنیم؛ مطالبات شما هم پرداخت می شود".

نوشته وعده شیرین مدیرعامل استقلال به بازیکنان و کادرفنی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حالی که چند روزی است که حواشی زیادی پیرامون استقلال وجود دارد و خبرهایی مبنی بر نارضایتی بازیکنان از باشگاه شنیده می شود، احمد مددی مدیرعامل استقلال امروز به تمرین آبی ها رفت و با بازیکنان صحبت کرد. مددی خطاب به بازیکنان گفت: “از محمود فکری حمایت می کنیم؛ مطالبات شما هم پرداخت می شود”. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مدیرعامل باشگاه استقلال در جمع بازیکنان گفت که باشگاه از محمود فکری حمایت خواهد کرد.به نقل از باشگاه استقلال، احمد مددی پیش از شروع بازی درون تیمی امروز (دوشنبه) آبی پوشان در جمع بازیکنان گفت:می دانم که همه تلاش خود را برای موفقیت تیم می کنید و بنده و همکارانم هم همه تلاش خود را می کنیم تا در روزهای آینده بخشی از قرارداد شما عزیزان را پرداخت کنیم.وی افزود:بنده و هیئت مدیره همه جانبه از محمود فکری حمایت می کنیم و مطمئنا با تلاش شما و هدایت فکری، تیم دوباره صدرنشین می شود.در پایان صحبت های احمد مددی با بازیکنان قرار شد چند تن از بازیکنان با همراهی وریا غفوری در روزهای آینده در باشگاه استقلال حاضر شوند و درخواست ها و نظرات خود را با مدیرعامل باشگاه در میان بگذارند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " وعده شیرین احمد مددی مدیرعامل استقلال به بازیکنان و کادرفنی ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×