روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "مسعود ریگی ستاره استقلال قربانی خرید جدید محمود فکری ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

مسعود ریگی ستاره استقلال قربانی خرید جدید محمود فکری ؛ پارس فوتبال

با نظر مستقیم محمود فکری باشگاه استقلال درخواست رسمی خود را برای خرید مهدی کیانی ارائه داده است و با ورود این بازیکن موقعیت مسعود ریگی به خطر خواهد افتاد.

نوشته ستاره استقلال قربانی خرید جدید محمود فکری ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

با نظر مستقیم محمود فکری باشگاه استقلال درخواست رسمی خود را برای خرید مهدی کیانی ارائه داده است و با ورود این بازیکن موقعیت مسعود ریگی به خطر خواهد افتاد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : باشگاه استقلال رسماً خواهان جذب مهدی کیانی از سپاهان شده و به همین دلیل هم مسعود ریگی از ترکیب آبی پوشان کنار رفته است.استقلالی ها باید پول رضایتنامه کیانی را هم بپردازند تا موفق به جذب او شوند اما باشگاه اصفهانی هنوز با این انتقال موافقت نکرده است.نکته اینجاست که استقلال در پست مهدی کیانی بازیکنانی چون مسعود ریگی و مهدی مهدی پور را دارد ولی به نظر می رسد محمود فکری خیلی اعتقادی به ریگی ندارد چرا که در بازی با سپاهان اصفهان هم او را بازی نداد و از طرفی این روزها کیانی کمتر در ترکیب سپاهان قرار می گیرد و شاید محرم نویدکیا با توجه به بالا رفتن سن این بازیکن ترجیح می دهد کمتر از او استفاده کند. هر چه هست این انتقال می تواند تا حدی رضایت فکری را برآورده کند اما شاید در آن صورت مسعود ریگی از استقلال جدا شود.گفته می شود ریگی به مبلغ قرارداد خود هم اعتراض دارد و قرار داد او با استقلال تهران حدود یک و نیم میلیارد تومان است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مسعود ریگی ستاره استقلال قربانی خرید جدید محمود فکری ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×