روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • بازگشت ستاره استقلال به تمرینات پس از غیبتی یک ساله + سند ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "بازگشت ستاره استقلال به تمرینات پس از غیبتی یک ساله + سند ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

بازگشت ستاره استقلال به تمرینات پس از غیبتی یک ساله + سند ؛ پارس فوتبال

رضا آذری هافبک جوان استقلال تهران که به دلیل پارگی رباط صلیبی نزدیک به یک سال دور از میادین بود، امروز در تمرینات آبی ها شرکت کرد.

نوشته بازگشت ستاره استقلال به تمرینات پس از غیبتی یک ساله + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

رضا آذری هافبک جوان استقلال تهران که به دلیل پارگی رباط صلیبی نزدیک به یک سال دور از میادین بود، امروز در تمرینات آبی ها شرکت کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : هافبک استقلال بعد از حدود یکسال به میادین فوتبال برگشت.رضا آذری هافبک جوان آبی ها در تعطیلات سال گذشته لیگ به خاطر شیوع کرونا در یکی از بازی های دوستانه تیمش دچار پارگی رباط صلیبی شد و مدت زیادی از فوتبال دور ماند.آذری از چند ماه پیش شرایط حضور در تمرینات گروهی و بازیهای استقلال را پیدا کرده بود، اما چون نامش از لیست تیم خارج شده بود، نتوانست به میدان برود و فقط در تمرینات شرکت می کرد. این بازیکن اما امروز در بازی درون تیمی آبی های پایتخت فرصت بازی کردن پیدا کرد تا بعد از حدود یکسال با پیراهن استقلال در یک مسابقه به میدان برود.البته هنوز مشخص نیست آیا نام رضا آذری از نیم فصل دوم به لیست استقلال اضافه می شود یا خیر. در این خصوص قرار است محمود فکری سرمربی آبی پوشان قبل از پایان نقل و انتقالات تصمیم بگیرد. هرچند که اضافه شدن آذری به لیست استقلال منوط به باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بازگشت ستاره استقلال به تمرینات پس از غیبتی یک ساله + سند ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×