روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "پاسخ به کری خوانی وزیر در شان باشگاه نیست !" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

پاسخ به کری خوانی وزیر در شان باشگاه نیست !

حجت نظری عضو و سخنگوی هیئت مدیره استقلال مدعی شد که کری خوانی وزیر ارتباطات در حد صحبت های هواداری است و در شان باشگاه نیست که پاسخ آن را بدهد. این در حالی است که خلیل زاده رئیس هیئت مدیره آبی ها اولین کسی بود که واکنش تندی به کری خوانی آذری جهرمی داشت.

نوشته عضو هیئت مدیره استقلال در کنایه به رئیس : پاسخ به کری خوانی وزیر در شان باشگاه نیست ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

حجت نظری عضو و سخنگوی هیئت مدیره استقلال مدعی شد که کری خوانی وزیر ارتباطات در حد صحبت های هواداری است و در شان باشگاه نیست که پاسخ آن را بدهد. این در حالی است که خلیل زاده رئیس هیئت مدیره آبی ها اولین کسی بود که واکنش تندی به کری خوانی آذری جهرمی داشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : حجت نظری عضو و سخنگوی هیئت مدیره استقلال مدعی شد که کری خوانی وزیر ارتباطات در حد صحبت های هواداری است و در شان باشگاه نیست که پاسخ آن را بدهد. این در حالی است که اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره آبی ها اولین کسی بود که واکنش تندی به کری خوانی آذری جهرمی داشت.حجت نظری، سخنگوی باشگاه استقلال در نشست خبری آنلاین امروز (دوشنبه) اظهار داشت:از امروز فعالیت های رسانه ای باشگاه به همراه اسپانسر آغاز شده است و امیدوارم این فعالیت ها مثمرثمر باشد.وی در مورد اینکه چرا باشگاه استقلال واکنش مناسبی به استوری وزیر ارتباطات نداشت، گفت:آقای جهرمی خودش اعلام کرد این موضوع را در قالب وزیر بیان نکرده و در قالب هوادار مطرح کرده است. باشگاه استقلال پاسخی به صحبت های هواداری نمی دهد و در شأن باشگاه نیست این کار را انجام دهد. ما محلی از اعراب نداریم که شأن باشگاه را برای پاسخ به صبحت های هواداری بدهیم.سخنگوی باشگاه استقلال درباره بحث کمک مالی اسپانسر باشگاه تصریح کرد:باید از کارگزار باشگاه تشکر کنم که از زمان تعامل باشگاه با این کارگزار شرایط خوبی فراهم شده و دور از انصاف است که نگوییم بیش از تعهدش در قبال باشگاه عمل کرده است. جا دارد قدردانی خودم و هیئت مدیره را از کارگزار اعلام کنم. در هیئت مدیره و صحبت هایی که با کارگزار داشته ایم، گفته شده است آنچنان دغدغه ای وجود ندارد و هواداران اطمینان داشته باشند، کارگزار براساس تعهدی که داشته است، باز هم بنا دارد کمک ها را کامل انجام دهد. کارگزار طبق صحبت هایش آمادگی برای کمک های ارزی را اعلام کرده است. در بحث حوزه بین الملل هم برای انجام کاری یا پیگیری موردی، آقای حمید آصفی عضو هیئت مدیره استقلال حضور دارد.نظری درباره موضع باشگاه استقلال در قبال انتخابات فدراسیون فوتبال و اینکه به علی کریمی رأی داده می شود یا نه، گفت:ما هنوز جلسه ای نداشتیم و صحبتی بین مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره نبوده و تصمیم نهایی گرفته نشده است. اگر نیاز باشد چه مدیرعامل و چه هیئت مدیره صحبت هایی با کاندیداها خواهند داشت. ممکن است تصمیم گیری علنی اعلام شود و این امکان هم وجود دارد که اعلام نشود. آنچه مهم است، حفظ منافع باشگاه است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پاسخ به کری خوانی وزیر در شان باشگاه نیست ! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×