روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "شوخی عجیب بازیکنان استقلال با فرشید اسماعیلی در تمرین امروز + سند" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

شوخی عجیب بازیکنان استقلال با فرشید اسماعیلی در تمرین امروز + سند

در حاشیه تمرین امروز استقلال تهران که مصادف با روز تولد فرشید اسماعیلی بود، بازیکنان آبی پوش این روز را به هافبک استقلال تبریک گفتند و او را چند بار به آسمان پرتاب کردند.

نوشته شوخی عجیب بازیکنان استقلال با فرشید اسماعیلی در تمرین امروز + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حاشیه تمرین امروز استقلال تهران که مصادف با روز تولد فرشید اسماعیلی بود، بازیکنان آبی پوش این روز را به هافبک استقلال تبریک گفتند و او را چند بار به آسمان پرتاب کردند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بازیکنان استقلال امروز تولد فرشید اسماعیلی را به شکلی عجیب تبریک گفتند.بعد از آنکه روز گذشته مسعود ریگی به خاطر تولد ۳۰ سالگی اش مورد توجه بازیکنان استقلال قرار گرفت و اعضای تیم ضمن تبریک او را به هوا پرتاب کردند، امروز این ماجرا برای فرشید اسماعیلی تکرار شد.اسماعیلی که امروز مصادف با چهارم اسفندماه ۲۷ ساله شد، بعد از حضور در محل بازی درون تیمی آبی ها با تبریک هم بازیانش مواجه شد. همچنین بازیکنان استقلال به شوخی او را روی هوا پرتاب کردند تا به این شکل تولدش را جشن بگیرند.البته برخی دیگر از بازیکنان با شوخی اسماعیلی را با مشت و لگد زدند تا قبل از بازی درون تیمی فضای شادی دربین استقلالی ها به وجود بیاید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شوخی عجیب بازیکنان استقلال با فرشید اسماعیلی در تمرین امروز + سند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×