روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • خبر خوش برای هواداران استقلال و محمود فکری ؛ هافبک محبوب آبی ها در آستانه بازگشت

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "خبر خوش برای هواداران استقلال و محمود فکری ؛ هافبک محبوب آبی ها در آستانه بازگشت" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

خبر خوش برای هواداران استقلال و محمود فکری ؛ هافبک محبوب آبی ها در آستانه بازگشت

رضا آذری هافبک جوان و با استعداد استقلال که یک سال به علت مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی از میادین دور بود ، آماده بازگشت به رقابت ها شده است.

نوشته خبر خوش برای هواداران استقلال و محمود فکری ؛ هافبک محبوب آبی ها در آستانه بازگشت اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

رضا آذری هافبک جوان و با استعداد استقلال که یک سال به علت مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی از میادین دور بود ، آماده بازگشت به رقابت ها شده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : رضا آذری هافبک جوان آبی ها در تعطیلات سال گذشته لیگ به خاطر شیوع کرونا در یکی از بازی های دوستانه تیمش دچار پارگی رباط صلیبی شد و مدت زیادی از فوتبال دور ماند.این بازیکن اما امروز در بازی درون تیمی آبی های پایتخت فرصت بازی کردن پیدا کرد تا بعد از حدود یکسال با پیراهن استقلال در یک مسابقه به میدان برود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبر خوش برای هواداران استقلال و محمود فکری ؛ هافبک محبوب آبی ها در آستانه بازگشت از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×