روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "اتفاق عجیب در استقلال ؛ ترافیک شدید در پست مهم ! ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

اتفاق عجیب در استقلال ؛ ترافیک شدید در پست مهم ! ؛ پارس فوتبال

احمد مددی ، مدیرعامل استقلال اعلام کرد که این باشگاه برای جذب میثم تیموری تلاش می کند همچنین حجت نظری هم گفت که میلیچ به زودی بر می گردد تا استقلال در دفاع چپ چهار بازیکن داشته باشد.

نوشته اتفاق عجیب در استقلال ؛ ترافیک شدید در پست مهم ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

احمد مددی ، مدیرعامل استقلال اعلام کرد که این باشگاه برای جذب میثم تیموری تلاش می کند همچنین حجت نظری هم گفت که میلیچ به زودی بر می گردد تا استقلال در دفاع چپ چهار بازیکن داشته باشد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : امروز احمد مددی در مصاحبه ای که بعد از حضور در تمرین استقلال انجام داد، خبر از تلاش باشگاه برای به خدمت گرفتن میثم تیموری، مدافع چپ باشگاه تراکتور داد اما ساعاتی بعد حجت نظری در نشست خبری خود مدعی شد پول هروویه میلیچ جور شده است و او به زودی به ایران برخواهد گشت.با این حساب اگر فرض کنیم مدیران استقلال با هم در فعالیت های خود هماهنگ هستند، استقلال احتمالا نیم فصل دوم را با ۴ مدافع چپ استارت می زند چراکه آبی ها ، محمد نادری و متین کریم زاده را هم در اختیار دارند و احتمالا میثم تیموری و هرویه میلیچ هم به آن ها اضافه شوند.اما اگر بخواهیم واقع بینانه به اظهارات دو مدیر رده بالای استقلال نگاه کنیم، اینطور به نظر می رسد که این باشگاه این روزها به صورت جزیره ای اداره می شود و هرکس اهداف خود را پیش می برد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اتفاق عجیب در استقلال ؛ ترافیک شدید در پست مهم ! ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×