روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش قاطعانه حجت نظری به شایعه برکناری محمود فکری از هدایت استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

واکنش قاطعانه حجت نظری به شایعه برکناری محمود فکری از هدایت استقلال

مدتی است در خلال حواشی پرتعداد باشگاه استقلال، شایعه برکناری محمود فکری شنیده می شود. سرمربی آبی پوشان که دچار مشکلاتی با مدیران باشگاه شده است، چندین بار تا مرز جدایی از تیم محبوبش نیز پیش رفته است، اما به تازگی حجت نظری در صحبت هایی، شایعه برکناری فکری را تکذیب کرده است و مدعی شده است باشگاه استقلال با هیچ گزینه ای وارد مذاکره نشده است.

نوشته واکنش قاطعانه حجت نظری به شایعه برکناری محمود فکری از هدایت استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مدتی است در خلال حواشی پرتعداد باشگاه استقلال، شایعه برکناری محمود فکری شنیده می شود. سرمربی آبی پوشان که دچار مشکلاتی با مدیران باشگاه شده است، چندین بار تا مرز جدایی از تیم محبوبش نیز پیش رفته است، اما به تازگی حجت نظری در صحبت هایی، شایعه برکناری فکری را تکذیب کرده است و مدعی شده است باشگاه استقلال با هیچ گزینه ای وارد مذاکره نشده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش پارس فوتبال، شکست استقلال برابر سپاهان انتقادات از محمود فکری را افزایش داد و این مربی فاصله ای تا پایان کار نداشت؛ حتی از گزینه های مختلفی نیز طی روزهای اخیر در رسانه ها برای جانشینی فکری نام برده شد که امیرقلعه نویی سرمربی گل گهر نیز یکی از این گزینه ها بود.در نشست خبری ای که حجت نظری برای پاسخ به اهالی رسانه در مورد ابهامات پیرامون تیم فوتبال باشگاه ترتیب داده شده بود، یکی از سوالات پیرامون همین موضوع و مذاکره با امیرقلعه نویی بود. سخنگوی باشگاه استقلال اما این موضوع را تکذیب کرد و در مورد آن اینطور توضیح داد:ما بنایی بر تغییر فکری نداشتیم و صحبتی هم در مورد جایگزینی او مطرح نبود. اگر روزی به هر دلیلی به این نتیجه برسیم که باید کادر فنی را تغییر بدهیم می توانیم در مورد جایگزین های فکری صحبت کنیم.او ادامه داد:بنابراین لیستی نبوده که بخواهد کسی اضافه یا خارج شود.همه کسانی که سوابق درخشانی در لیگ دارند و همچنین پیشکسوت استقلال هستند برای ما عزیزند اما صحبتی در مورد جایگزینی محمود فکری نبوده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " واکنش قاطعانه حجت نظری به شایعه برکناری محمود فکری از هدایت استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×