روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • باشگاه استقلال با جدایی سجاد آقایی موافقت کرد ؛ خبرگزاری پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "باشگاه استقلال با جدایی سجاد آقایی موافقت کرد ؛ خبرگزاری پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

باشگاه استقلال با جدایی سجاد آقایی موافقت کرد ؛ خبرگزاری پارس فوتبال

باشگاه استقلال با جدایی مهاجم مغضوب خودش موافقت کرد.

نوشته باشگاه استقلال با جدایی سجاد آقایی موافقت کرد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باشگاه استقلال با جدایی مهاجم مغضوب خودش موافقت کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سجاد آقایی مهاجم جوان استقلال که سال گذشته به عنوان یکی از پدیده های آبی ها نامش را مطرح کرد، این روزها شرایط خوبی ندارد. او از ابتدای فصل فرصت زیادی برای خودنمایی در ترکیب پیدا نکرده است.از این رو آقایی پیشنهاد داد تا به صورت قرضی از استقلال جدا شود که این درخواست مورد موافقت محمود فکری قرار نگرفت. چند روز قبل اما غیبت یکروزه و تاخیر در روز دوم برای حضور در تمرین باعث ناراحتی فکری شد. سرمربی استقلال این بازیکن را در اختیار باشگاه قرار داد و او فعلا در تمرینات هم غایب است.از این رو آقایی با توجه به اتفاق پیش آمده بار دیگر خواهان جدایی از استقلال شده است. حالا اما با توجه به مسائل موجود ظاهرا فکری اینبار با درخواست او موافقت کرده تا باشگاه نیز با خیال آسوده رضایتنامه آقایی را برای حضور در یک تیم دیگر صادر کند.باید منتظر ماند ودید این مهاجم جوان آبی ها در نیم فصل دوم برای کدام تیم لیگ برتری به میدان می رود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " باشگاه استقلال با جدایی سجاد آقایی موافقت کرد ؛ خبرگزاری پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×