روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال و سپاهان به دنبال معاوضه دو ستاره ؛ خبرگزاری پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال و سپاهان به دنبال معاوضه دو ستاره ؛ خبرگزاری پارس فوتبال

دو باشگاه استقلال و سپاهان به دنبال همکاری و معاوضه بازیکن با هم هستند.

نوشته استقلال و سپاهان به دنبال معاوضه دو ستاره اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دو باشگاه استقلال و سپاهان به دنبال همکاری و معاوضه بازیکن با هم هستند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بعد از این که باشگاه استقلال با معاوضه ریگی با کیانی مخالفت کرد، قرار است سپاهانی ها یک بازیکن جدید از استقلال را به این باشگاه معرفی کنند تا آبی ها آن را نیز مورد بررسی قرار دهند تا در صورت موافقت طرفین معاوضه کیانی با یک بازیکن دیگر از استقلال انجام شود.احتمالا باشگاه سپاهان ظرف امروز و فردا بازیکن جدید دیگری را به استقلال معرفی می کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال و سپاهان به دنبال معاوضه دو ستاره ؛ خبرگزاری پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×