روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "ماجرای بازگشت میلیچ به استقلال ؛ ادعای عجیب حجت نظری سخنگوی باشگاه" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

ماجرای بازگشت میلیچ به استقلال ؛ ادعای عجیب حجت نظری سخنگوی باشگاه

حجت نظری گفت:بنا نیست بازیکنی از ما جدا شود تلاش می کنیم تمام بازیکنان را حفظ کنیم. از نظر کیفی بهترین تیم لیگ را داریم و تلاش می کنیم بعد از چند سال به قهرمانی که خواسته همه هواداران و جایگاه واقعی استقلال است دست پیدا کنیم.

نوشته ماجرای بازگشت میلیچ به استقلال ؛ ادعای عجیب حجت نظری سخنگوی باشگاه اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

حجت نظری گفت:بنا نیست بازیکنی از ما جدا شود تلاش می کنیم تمام بازیکنان را حفظ کنیم. از نظر کیفی بهترین تیم لیگ را داریم و تلاش می کنیم بعد از چند سال به قهرمانی که خواسته همه هواداران و جایگاه واقعی استقلال است دست پیدا کنیم. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال تاکید کرد:یزدانی که در تیم ما ماندنی شد و میلیچ هم برمی گردد. مشکلاتی برای تأمین منابع مالی به وجود آمده بود که رفع شده و در حال آماده کردن مقدمات بازگشت میلیچ هستیم. در مورد این موضوع عبدیان خیلی زحمت کشیده و باید از او تشکر کنیم.حجت نظری در خصوص اینکه این باشگاه به خاطر بسته بودن پنجره بازیکن جدیدی را نمی گیرد، گفت:خیر، اصلاً این طور نیست تا امروز تلاش کردیم با بازیکنان مدنظر فکری از طریق مددی و عبدیان صحبت کنیم. امیدواریم با کسانی که رایزنی شده موضوع به سرانجام برسد. ما دغدغه جذب بازیکن داریم و امیدواریم خیلی زود به نتیجه برسیم. بنا نیست بازیکنی از ما جدا شود تلاش می کنیم تمام بازیکنان را حفظ کنیم. از نظر کیفی بهترین تیم لیگ را داریم و تلاش می کنیم بعداز چند سال به قهرمانی که خواسته همه هواداران و جایگاه واقعی استقلال است دست پیدا کنیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ماجرای بازگشت میلیچ به استقلال ؛ ادعای عجیب حجت نظری سخنگوی باشگاه از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×