روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • مغضوب بزرگ فکری از استقلال جدا می شود؟ مورد عجیب فرشید باقری و استقلال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "مغضوب بزرگ فکری از استقلال جدا می شود؟ مورد عجیب فرشید باقری و استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

مغضوب بزرگ فکری از استقلال جدا می شود؟ مورد عجیب فرشید باقری و استقلال

تکلیف فرشید باقری و استقلال به طور دقیق مشخص نشده است.

نوشته مغضوب بزرگ فکری از استقلال جدا می شود؟ مورد عجیب فرشید باقری و استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تکلیف فرشید باقری و استقلال به طور دقیق مشخص نشده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فرشید باقری که بعد از بازی با فولاد خواهان گرفتن رضایتنامه شده بود، نهایتا در استقلال ماند و حتی فکری از او در ترکیب اصلی تیمش استفاده کرد منتهی بعد از انتقادهای باقری از کادر فنی تیمش در دربی، او از حضور در تمرینات منع شد و سرمربی استقلال این بازیکن را در اختیار باشگاه قرار داد.فرشید باقری بعد از مدتی مجوز بازگشت به تمرین را پیدا کرد اما گفته می شد جدایی او از استقلال قطعی است و این بازیکن در نیم فصل به تیم دیگری خواهد رفت.در شرایطی که یکی دو روز قبل یکی از خبرگزاری ها از منتفی شدن جدایی باقری و اعلام نیاز فکری به این بازیکن خبر داده بود، امروز یکی از روزنامه ها اعلام کرده که باشگاه استقلال به سپاهان پیشنهاد معاوضه باقری با کیانی را داده است. اصفهانی ها البته دنبال مسعود ریگی هستند اما استقلال گفته حاضر است باقری را به تیم محرم نویدکیا بدهد و منتظر پاسخ باشگاه سپاهان در این زمینه است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مغضوب بزرگ فکری از استقلال جدا می شود؟ مورد عجیب فرشید باقری و استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×