روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • هشدار جدی مهدی پاشازاده به مدیران استقلال درباره نقل و انتقالات ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "هشدار جدی مهدی پاشازاده به مدیران استقلال درباره نقل و انتقالات ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

هشدار جدی مهدی پاشازاده به مدیران استقلال درباره نقل و انتقالات ؛ پارس فوتبال

پیشکسوت استقلال گفت: برخی ها اعتقاد دارند کادر فنی این تیم باید تغییرات داشته باشد، من به عنوان یک پیشکسوت می گویم اگر تغییراتی هم می خواهد صورت بگیرد باید با نظر «محمود فکری» باشد.

نوشته هشدار جدی مهدی پاشازاده به مدیران استقلال درباره نقل و انتقالات اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پیشکسوت استقلال گفت: برخی ها اعتقاد دارند کادر فنی این تیم باید تغییرات داشته باشد، من به عنوان یک پیشکسوت می گویم اگر تغییراتی هم می خواهد صورت بگیرد باید با نظر «محمود فکری» باشد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مهدی پاشازاده اظهار داشت: استقلال در این فصل فراز و نشیب های زیادی داشته است، در برخی دیدارها عملکرد خیلی خوبی داشت و در برخی دیدارها انتظارات را برآورده نکرد.وی افزود:اینکه استقلال با مشکلات مالی روبروست مربوط به امروز و دیروز نیست، این از گذشته های دور در استقلال وجود داشت و همه افرادی که در این تیم عضویت دارند باید شرایط را درک کنند. زمانی که ما در استقلال عضویت داشتیم این شرایط وجود داشت.مهدی پاشازاده پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: برخی ها اعتقاد دارند کادر فنی استقلال باید تغییرات داشته باشد، من به عنوان یک پیشکسوت می گویم اگر تغییراتی هم در استقلال می خواهد صورت بگیرد باید با نظر محمود فکری باشد.پاشازاده تصریح کرد:محمود فکری برای استقلال زحمات زیادی کشیده است و باید از او در این مقطع حساس حمایت شود تا بتواند آرامش را برقرار کند.وی تاکید کرد:هواداران استقلال باید از تیم حمایت کنند و بدانند تنها راه موفقیت استقلال حمایت، حمایت و حمایت از این تیم است.مهدی پاشازاده بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال در صورت غلبه بر مس رفسنجان در هفته شانزدهم به شرایط ایده آل بر می گردد و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " هشدار جدی مهدی پاشازاده به مدیران استقلال درباره نقل و انتقالات ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×