روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "تکذیب اولتیماتوم دو هفته‌ای به محمود فکری" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

تکذیب اولتیماتوم دو هفته‌ای به محمود فکری

سخنگوی باشگاه استقلال اولتیماتوم دو هفته ای به محمود فکری را تکذیب کرد.

نوشته اولتیماتوم دو هفته ای به محمود فکری؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سخنگوی باشگاه استقلال اولتیماتوم دو هفته ای به محمود فکری را تکذیب کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در پی حواشی اخیر پیرامون باشگاه استقلال و بعد از صحبت هایی که روز گذشته محمود فکری در جلسه با بازیکنان مطرح کرد، امروز در فضای مجازی شایعه شد که هیات مدیره استقلال بعد از ابقای فکری به او اولتیماتوم داده است.اخبار منتشر شده حکایت از آن داشت که فکری دو بازی برای بهبود شرایط استقلال زمان دارد و این را هیات مدیره به او ابلاغ کرده است. هرچند که این مساله توسط باشگاه استقلال تکذیب شد.حجت نظری، سخنگوی باشگاه استقلال در این باره گفت: « هیچ اولتیماتومی به فکری ندادیم هیچ کجا مطرح نشده که قرار است دو بازی یا بیست بازی سرمربی تیم باشد. محمود فکری انتخاب هیأت مدیره است و از این انتخاب همچنان حمایت می کنیم.»وی افزود:« نتیجه گیری تیم فکری بستگی به تلاش کادر فنی، بازیکنان و همچنین تیم مدیریتی دارد و همه تلاش می کنیم که اتفاق خوبی بیفتد، او سرمربی ما است و حمایت ما از او حتماً ادامه خواهد داشت. همه پیشکسوتان مدیران ادواری و هواداران و همه کسانی که با باشگاه استقلال در ارتباط هستند اگر با هم برای یک هدف یعنی تعالی استقلال متحد شویم، بی تردید بهترین نتایج را می گیریم.»

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تکذیب اولتیماتوم دو هفته‌ای به محمود فکری از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×