روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • استقلال ؛ عذرخواهی رسمی هیات مدیره استقلال از بازیکنان ؛ اقدام عجیب هیات مدیره باشگاه استقلال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال ؛ عذرخواهی رسمی هیات مدیره استقلال از بازیکنان ؛ اقدام عجیب هیات مدیره باشگاه استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال ؛ عذرخواهی رسمی هیات مدیره استقلال از بازیکنان ؛ اقدام عجیب هیات مدیره باشگاه استقلال

هیات مدیره باشگاه استقلال به طور رسمی از بازیکنان این تیم بابت مشکلات مالی عذرخواهی کرد.

نوشته اقدام عجیب هیات مدیره باشگاه استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

هیات مدیره باشگاه استقلال به طور رسمی از بازیکنان این تیم بابت مشکلات مالی عذرخواهی کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مشکلات مالی باشگاه استقلال و پرداخت نشدن مطالبات بازیکنان در نیم فصل رقابت های لیگ برتر سر و صداهای زیادی ایجاد کرده است. در این خصوص بازیکنان استقلال روز گذشته گلایه هایشان را به گوش محمود فکری رساندند و دیروز هم با احمد مددی مدیرعامل باشگاه صحبت کردند.بعد از آنکه مددی با حضور در محل تمرین استقلال به بازیکنان قول داد مشکلات مالی به زودی مرتفع خواهد شد، حجت نظری سخنگوی هیات مدیره نیز به طور رسمی بابت تاخیر در پرداخت مطالبات عذرخواهی کرد.نظری در نشست خبری آنلاین خودش در این خصوص گفت:«همه ما در حال تلاش هستیم تا شرایط باشگاه را بهتر کنیم. جا دارد از بازیکنان عزیز استقلال بابت مشکلات و ضعف هایی که در کار داشتیم عذر خواهی کنیم.»وی ادامه داد:«از هواداران باشگاه پرافتخار استقلا ل به خاطر کمبودها عذر خواهی می کنم اما آنها باید باور کنند مشکلات زیادی وجود دارد که شبانه روز در حال تلاش هستیم. بخش زیادی از مشکلات مالی میراثی است که از قبل برای ما باقی مانده است. در این شرایط کرونا کار ما را سخت کرده اما ما در تلاش هستیم اوضاع را بهتر کنیم. »نظری ضمن درخواست از استقلالی ها گفت:«از پیشکسوتان، مدیران پیشین،هواداران و … خواهش می کنم همه همگام باشیم تا مشکلات را حل کنیم. هر کسی می تواند به ما کمک کند آن را از باشگاه استقلال دریغ نکند تا برای موفقیت تلاش کنیم.»

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال ؛ عذرخواهی رسمی هیات مدیره استقلال از بازیکنان ؛ اقدام عجیب هیات مدیره باشگاه استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×