روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • حجت نظری اعلام کرد ؛ بهترین خبر ممکن برای استقلالی ها از نقل و انتقالات

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "حجت نظری اعلام کرد ؛ بهترین خبر ممکن برای استقلالی ها از نقل و انتقالات" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

حجت نظری اعلام کرد ؛ بهترین خبر ممکن برای استقلالی ها از نقل و انتقالات

حجت نظری عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تاکید کرد بازیکنی در نیم فصل از تیم محمود فکری جدا نخواهد شد و باشگاه در حال تلاش برای جذب بازیکنان جدید است.

نوشته حجت نظری اعلام کرد ؛ بهترین خبر ممکن برای استقلالی ها از نقل و انتقالات اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

حجت نظری عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تاکید کرد بازیکنی در نیم فصل از تیم محمود فکری جدا نخواهد شد و باشگاه در حال تلاش برای جذب بازیکنان جدید است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در شرایطی که اتفاقات نیم فصل اول لیگ برتر اخباری در مورد برخی بازیکنان استقلال ایجاد کرده بود، حجت نظری در نشست خبری ای که برای پاسخگویی به حواشی پیرامون تیم فوتبال استقلال ترتیب داده بود، این موضوع را تکذیب کرد.سخنگوی باشگاه استقلال در خصوص اینکه این باشگاه به خاطر بسته بودن پنجره بازیکن جدیدی را نمی گیرد، گفت:« خیر، اصلاً این طور نیست تا امروز تلاش کردیم با بازیکنان مدنظر فکری از طریق مددی و عبدیان صحبت کنیم. امیدواریم با کسانی که رایزنی شده موضوع به سرانجام برسد. ما دغدغه جذب بازیکن داریم و امیدواریم خیلی زود به نتیجه برسیم.»حجت نظری سپس با تاکید براینکه بازیکنی از اردوی آبی پوشان پایتخت جدا نخواهد شد، بیان کرد:« بنا نیست بازیکنی از ما جدا شود تلاش می کنیم تمام بازیکنان را حفظ کنیم. از نظر کیفی بهترین تیم لیگ را داریم و تلاش می کنیم بعداز چند سال به قهرمانی که خواسته همه هواداران و جایگاه واقعی استقلال است دست پیدا کنیم.»

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حجت نظری اعلام کرد ؛ بهترین خبر ممکن برای استقلالی ها از نقل و انتقالات از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×