روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • شرط سنگین مهدی قایدی برای بازگشت به تمرینات ؛ پای پول هنگفت در میان است

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "شرط سنگین مهدی قایدی برای بازگشت به تمرینات ؛ پای پول هنگفت در میان است" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

شرط سنگین مهدی قایدی برای بازگشت به تمرینات ؛ پای پول هنگفت در میان است

مهدی قایدی چند روزی است که در تمرینات استقلال غایب است و شرط بازگشت خود به تمرینات را افزایش دو میلیاردی قراردادش عنوان کرده است.

نوشته شرط سنگین مهدی قایدی برای بازگشت به تمرینات ؛ پای پول هنگفت در میان است اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهدی قایدی چند روزی است که در تمرینات استقلال غایب است و شرط بازگشت خود به تمرینات را افزایش دو میلیاردی قراردادش عنوان کرده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بازگشت مهدی قایدی به تمرین استقلال در گروی موافقت مدیران این باشگاه با درخواست مالی اوست.طی چند روز گذشته ارقام متفاوتی به عنوان رقم قرارداد فعلی شماره ۱۰ استقلال مطرح شده است. تمام این ارقام زیر یک میلیارد تومان بوده و امروز روزنامه گل از ۸۲۰ میلیون تومان به عنوان رقم قرارداد قایدی با استقلال یاد کرده است.آنطور که این روزنامه نوشته، پیشنهاد قایدی به باشگاه، رسیدن این رقم به ۳ میلیارد تومان است و مدیران استقلال برای حفظ شماره ۱۰ در تیمشان، باید بیشتر از ۲ میلیارد تومان به قرارداد این بازیکن اضافه کنند. قرار است باشگاه استقلال طی چند روز آینده به پیشنهاد مهدی قایدی پاسخ دهد و در صورتی که با درخواست این بازیکن موافقت نشود، احتمال جدایی او وجود خواهد داشت. البته احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال در مصاحبه رادیویی امروزش درباره ترمیم احتمالی قرارداد این بازیکن صحبت کرده و به نظر می رسد که نهایتا مدیران استقلال بتوانند شماره ۱۰ تیمشان را راضی کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شرط سنگین مهدی قایدی برای بازگشت به تمرینات ؛ پای پول هنگفت در میان است از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×