روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "خبر خوب برای هواداران استقلال ؛ ستاره آبی ها به بازی حساس می رسد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

خبر خوب برای هواداران استقلال ؛ ستاره آبی ها به بازی حساس می رسد

بابک مرادی ، هافبک - مهاجم استقلال که با مصدومیتی از ناحیه دوقلو پا مصدوم شده بود ، مشکلی برای بازی با مس رفسنجان نخواهد داشت.

نوشته خبر خوب برای هواداران استقلال ؛ ستاره آبی ها به بازی حساس می رسد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بابک مرادی ، هافبک – مهاجم استقلال که با مصدومیتی از ناحیه دوقلو پا مصدوم شده بود ، مشکلی برای بازی با مس رفسنجان نخواهد داشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بابک مرادی به زودی به تمرینات استقلال اضافه می شود.بابک مرادی بازیکنی است که به دلیل احساس درد در ماهیچه دو قلوی پایش چند روزی است در تمرین استقلال شرکت نمی کند و فعلا باید دور از میادین باشد.با این حال مصدومیت این بازیکن چندان جدی نیست و او به زودی به تمرینات استقلال اضافه می شود تا خود را برای بازی با مس رفسنجان آماده کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبر خوب برای هواداران استقلال ؛ ستاره آبی ها به بازی حساس می رسد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×