روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • واکنش عجیب رئیس هیات مدیره استقلال به شایعه انتخاب جانشین محمود فکری

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش عجیب رئیس هیات مدیره استقلال به شایعه انتخاب جانشین محمود فکری" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

واکنش عجیب رئیس هیات مدیره استقلال به شایعه انتخاب جانشین محمود فکری

پس از برکناری محمود فکری از سرمربیگری استقلال، شایعات زیادی درباره جانشین وی مطرح شده است. اما اسماعیل خلیل زاده این شایعات را تکذیب کرده است. رئیس هیات مدیره آبی پوشان مدعی شده است تمامی اخبار مربوط به مذاکره اعضای هیات مدیره با گزینه های مختلف کذب محض است و هنوز تصمیمی در این باره گرفته نشده است.

نوشته واکنش عجیب رئیس هیات مدیره استقلال به شایعه انتخاب جانشین محمود فکری اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پس از برکناری محمود فکری از سرمربیگری استقلال، شایعات زیادی درباره جانشین وی مطرح شده است. اما اسماعیل خلیل زاده این شایعات را تکذیب کرده است. رئیس هیات مدیره آبی پوشان مدعی شده است تمامی اخبار مربوط به مذاکره اعضای هیات مدیره با گزینه های مختلف کذب محض است و هنوز تصمیمی در این باره گرفته نشده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش پارس فوتبال، اسماعیل خلیل زاده رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال، در خصوص شایعات مربوط به انتخاب سرمربی جدید این تیم توضیحات مهمی ارائه کرد.خلیل زاده گفت:متاسفانه در فضای مجازی اخبار کذبی مبنی بر مذاکره بنده و دیگر اعضای هیات مدیره با برخی افراد جهت سرمربیگری استقلال مطرح شده که این اخبار را قویا تکذیب می کنم. بنده و اعضای هیات مدیره با هیچ فردی مذاکره نداشته ایم.وی افزود:جناب آقای احمد مددی مدیرعامل باشگاه مسئولیت مذاکره با گزینه های سرمربیگری را دارند و گزینه نهایی ایشان در هیات مدیره مطرح می شود و در صورت موافقت اعضا، آن فرد سرمربی استقلال می شود.خلیل زاده در شرایطی از تکذیب مذاکره با مربیان مختلف صحبت کرده که امروز مطالبی درباره رایزنی آبی پوشان با مربیانی مثل فرهاد مجیدی، امیر قلعه نویی و جواد نکونام در رسانه ها مطرح شده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " واکنش عجیب رئیس هیات مدیره استقلال به شایعه انتخاب جانشین محمود فکری از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×