روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "عضو هیئت مدیره استقلال مانع حضور فرهاد مجیدی می شود ؟ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

عضو هیئت مدیره استقلال مانع حضور فرهاد مجیدی می شود ؟ پارس فوتبال

در حالی که گفته می شد عبدیان یکی از مخالفان در هیأت مدیره استقلال برای سرمربیگری مجیدی است، این موضوع رد شد.

نوشته عضو هیئت مدیره استقلال مانع حضور فرهاد مجیدی می شود ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حالی که گفته می شد عبدیان یکی از مخالفان در هیأت مدیره استقلال برای سرمربیگری مجیدی است، این موضوع رد شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در آستانه انتخاب سرمربی جدید استقلال ، فرهاد مجیدی گزینه هدایت آبی ها و مهدی عبدیان عضو هیأت مدیره این باشگاه با یکدیگر جلسه داشتند تا کدورت ها را برطرف کنند.مجیدی که در اواخر دوران کارش به عنوان سرمربی در استقلال از عبدیان دلخوری پیدا کرده و ارتباط طرفین بین ماه های اخیر قطع شده بود، با این عضو هیأت مدیره استقلال دوباره ارتباط نزدیکی پیدا کرد.در این شرایط و با توجه به اینکه گفته می شد عبدیان یکی از مخالفان جدی بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال است، این موضوع رد شد تا شایعات برای سرمربیگری او در این تیم قوت بگیرد.برادر مهدی عبدیان نیز ظهر امروز در یک استوری اینستاگرامی نوشته بود:«خبر خوش من به شما هواداران: کدورت ها میان عبدیان و مجیدی رفع شد. ممنون از تمام دوستانی که کمک کردند این اتفاق بیافتد. آقایانی هم که با شیطنت های عجیب سعی کردند فضای میان این دو استقلالی اصیل را خراب کنند، رو سیاه شدند. خدا را شکر اتفاقی افتاد که برای آینده استقلال خیلی لازم بود. ممنون از تمام دوستانی که کمک کردند.»

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " عضو هیئت مدیره استقلال مانع حضور فرهاد مجیدی می شود ؟ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×