روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • حمله کوبنده و آتشین منصور رشیدی به بازیکنان استقلال و ابراز نگرانی برای آسیا

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "حمله کوبنده و آتشین منصور رشیدی به بازیکنان استقلال و ابراز نگرانی برای آسیا" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

حمله کوبنده و آتشین منصور رشیدی به بازیکنان استقلال و ابراز نگرانی برای آسیا

منصور رشیدی گفت: بازیکنانی که در تمام روزهای سال و ساعت های شبانه روز به فکر رقم قرارداد و دریافت آن هستند باید بدانند چشم و دل و اعصاب میلیون ها نفر به ساق پاهای آنها در میدان است.

نوشته حمله کوبنده و آتشین منصور رشیدی به بازیکنان استقلال و ابراز نگرانی برای آسیا اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

منصور رشیدی گفت: بازیکنانی که در تمام روزهای سال و ساعت های شبانه روز به فکر رقم قرارداد و دریافت آن هستند باید بدانند چشم و دل و اعصاب میلیون ها نفر به ساق پاهای آنها در میدان است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : منصور رشیدی سالیان زیادی را به عنوان بازیکن و مربی در تیم استقلال فعالیت کرده است و تعصب زیادی نسبت به این تیم دارد.منصور رشیدی سنگربان و مربی اسبق آبی پوشان با انتقاد از عملکرد این تیم برابر پیکان گفت:چیزی به شروع بازی های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا نمانده است و من با تصور اینکه شاهد ارائه فوتبالی زیبا و کسب پیروزی پرگل از جانب استقلال خواهم بود پای تلویزیون نشستم هرچه از زمان بازی گذشت استرس و نگرانی هم بیشتر شد.وی تصریح کرد:به صورت کلی می خواهم بگویم عملکرد بازیکنان در این مسابقه افتضاح بود. بازیکنانی که در تمام روزهای سال و ساعت های شبانه روز به فکر رقم قرارداد و دریافت آن هستند باید بدانند چشم و دل و اعصاب میلیون ها نفر به ساق پاهای آنها در میدان است.منصور رشیدی با بیان اینکه آیا انصافاً این عزیزان شان خود و پیراهنی که بر تن دارند را در مسابقه برابر پیکان رعایت کردند؟ گفت:چرا باید بازیکنان بسیار کم نام و نشان تر تیم پیکان دو برابر بازیکنان سرشناس و چند میلیاردی تیم ما دوندگی و جنگندگی داشته باشند. با این نمایشی که از آن ها دیدم از حالا نگران بازی های استقلال در لیگ قهرمانان آسیا هستم و امیدوارم بازیکنان مان خیلی زود به خودشان بیایند و باعث خوشحالی و سرافرازی خودشان و ما و هواداران شوند و بدانند در این شرایط سخت زندگی امروزی موفقیت استقلال جزو معدود مسائلی است که می تواند باعث خوشحالی ما شود و حداقل آنها این خوشی را از ما نگیرند.منصور رشیدی در مورد عملکرد محمدرشید مظاهری گفت:رشید یکی از دروازه بان های خوب فوتبال ایران است و توانسته در فصل جاری دغدغه هواداران را بابت دروازه کمتر کند جایی که فصل قبل پاشنه آشیل استقلال شده بود. جا دارد به غلامپور مربی دروازه بان ها خسته نباشید بگوییم چون فصل قبل از این بنده خدا هم خیلی انتقاد شد ولی حالا عملکرد موفق مظاهری نشان می دهد زحمات مربی اش بی نتیجه نمانده است .

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حمله کوبنده و آتشین منصور رشیدی به بازیکنان استقلال و ابراز نگرانی برای آسیا از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×