روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "هشدار جدی عباس سرخاب به فرهاد مجیدی و دیاباته پس از دیدار با پیکان" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

هشدار جدی عباس سرخاب به فرهاد مجیدی و دیاباته پس از دیدار با پیکان

پیشکسوت استقلال گفت: بدون شک با توجه به برگزاری بازی ها در عربستان غیرت ایرانی و تیم خوبی که مجیدی دارد، کار را آسان می کند و استقلال صعود خواهد کرد.

نوشته هشدار جدی عباس سرخاب به فرهاد مجیدی و دیاباته پس از دیدار با پیکان اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پیشکسوت استقلال گفت: بدون شک با توجه به برگزاری بازی ها در عربستان غیرت ایرانی و تیم خوبی که مجیدی دارد، کار را آسان می کند و استقلال صعود خواهد کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : عباس سرخاب پیشکسوت استقلال در گفت وگویی درباره شرایط این تیم پیش از ورود به لیگ قهرمانان آسیا و دیداری که برابر پیکان برگزار کرد، حرف زد.استقلال باز هم نتوانست پیکان را شکست بدهد. این تساوی را چطور ارزیابی کردید؟بیش از هر چیز فرصتی که برای نزدیک شدن به صدر از دست رفت باعث ناراحتی همه هواداران و البته ما شد. در روزی که مهدی رحمتی و تیمش توانستند پرسپولیس را در مشهد متوقف کنند استقلال می توانست با یک برد، حتی با یک گل به نزدیکی صدر برسد ولی این اتفاق رخ نداد تا باز هم فاصله استقلال با تیم های اول و دوم باقی بماند.چرا تساوی رقم خورد؟عباس سرخاب گفت: خب استقلال در روزهای تعطیلات نوروزی با حمله ویروس کرونا به اعضای تیم مواجه شد که این موضوع نگذاشت بازیکنان بتوانند با قدرت در تمرینات حاضر باشند. این موجب شده بود علاوه بر ناهماهنگی بین بازیکنان یکسری از نفرات توان بازی کافی را نداشته باشند. در مجموع این بازی چنگی به دل نزد و باعث شد بابت دیدارهای پیش رو در لیگ قهرمانان آسیا نگران شویم.آن مسابقات را چطور ارزیابی می کنید؟عباس سرخاب گفت: قطعاً کار آسانی روبه روی نمایندگان عراق، قطر و عربستان نداریم. همگی تیم های خوبی هستند و به درستی اسم این گروه را گروه مرگ گذاشته بودند. با این وضعیت باید گفت استقلال باید از تعطیلی پیش رویش به دلیل لغو بازی با صنعت نفت نهایت استفاده را ببرد.بهتر نبود این بازی برگزار می شد؟عباس سرخاب گفت: نه! تا قبل از اینکه استقلال را ببینم، فکر می کردم بهتر بود بازی می کردند ولی با این بازی ضعیفی که از استقلال دیدم، متوجه شدم تیم از نظر بدنی و هماهنگی در وضعیت خوبی نیست و بهتر که لغوش کردند. با این همه فرهاد مجیدی با کمک هایی که در کنارش دارد می تواند تا شروع دیدارهایش در عربستان به فرم خوب برسد.کدام بازیکنان بهتر از بقیه بودند؟عباس سرخاب گفت: متأسفانه من دیاباته را عصبی و ناآماده دیدم. این بازیکن در دوره قبلی مسابقات لیگ برتر خیلی خوب برای فرهاد و استقلال بازی می کرد ولی در این اواخر نه گل می زند و نه بازی هایش چنگی به دل می زند. در این دیدار هم که بی دلیل از کوره در رفت در حالی که یک مهاجم به خوبی می داند مدافعان دنبال عصبی کردنش هستند. از طرفی مهدی قایدی با اینکه از کرونا برگشته بود، خیلی خوب ظاهر شد و فکر می کنم او به همراه فرشید اسماعیلی بهتر از بقیه ظاهر شدند.می توان به صعود استقلال امید داشت؟عباس سرخاب گفت: بدون شک با توجه به برگزاری بازی ها در عربستان غیرت ایرانی و تیم خوبی که مجیدی دارد، کار را آسان می کند و استقلال صعود خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " هشدار جدی عباس سرخاب به فرهاد مجیدی و دیاباته پس از دیدار با پیکان از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×