روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • انتقاد تند رضا حسن زاده از بازیکنان استقلال و واکنش به کنار گذاشتن دانشگر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "انتقاد تند رضا حسن زاده از بازیکنان استقلال و واکنش به کنار گذاشتن دانشگر" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

انتقاد تند رضا حسن زاده از بازیکنان استقلال و واکنش به کنار گذاشتن دانشگر

رضا حسن زاده گفت: بازیکن اگر طلا هم باشد حق ندارد از چارچوب خودش خارج شود. اصلا بگویید یک بازیکن ۵۰ درصد تیم است. با این همه تیم بر هر چیزی ارجحیت دارد.

نوشته انتقاد تند رضا حسن زاده از بازیکنان استقلال و واکنش به کنار گذاشتن دانشگر اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

رضا حسن زاده گفت: بازیکن اگر طلا هم باشد حق ندارد از چارچوب خودش خارج شود. اصلا بگویید یک بازیکن ۵۰ درصد تیم است. با این همه تیم بر هر چیزی ارجحیت دارد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : رضا حسن زاده سه بازی اخیر استقلال بدون گل خورده را به فال نیک گرفت و ابراز امیدواری کرد که در ادامه نیز این توان دفاعی در لیگ قهرمانان به کمک استقلال بیاید.استقلال مثل دور رفت با پیکان مساوی کرد. چرا شاگردان مجیدی نتوانستند پیکان را شکست بدهند؟رضا حسن زاده گفت: یک مقدار از نظر روحی ناآماده بودند. فکر می کنم تساوی پرسپولیس در مشهد یک مقدار این تیم را در شرایطی قرار داد که می بریم و به صدر نزدیک می شویم وگرنه تیم پیکان تیمی نبود که بتواند از استقلال مساوی بگیرد.چطور؟رضا حسن زاده گفت: آنها فقط دفاع می کردند و این برای تیم فرهاد مجیدی که هجومی ارنج می شود مشکلی ایجاد نمی کند ولی متأسفانه در زدن ضربات آخر بی دقتی شد. گرچه نمی توان از روز خوب دروازه بان جوان تیم پیکان هم غافل شد. این دروازه بان هم دو، سه موقعیت خوب دیاباته و بقیه را گرفت تا بازی ۰-۰ شود.این نتیجه به ضرر استقلال می شود؟رضا حسن زاده گفت: خب قطعا این ۲ امتیازها در آخر راه ممکن است باعث جابجایی های زیادی در جدول شود. اما فکر می کنم کرونا اثرش را گذاشت و باعث شد تا هم ترکیب اصلی تیم برهم بریزد و هم بدنهای بازیکنان پس از ۱۵ روز بازی نکردن ناآماده باشند. از طرفی فرهاد مجیدی هم مربیانش را در کنارش نداشت و تنها بود.یعنی این تیم دوم استقلال بود؟رضا حسن زاده گفت: تقریبا! نکته اش این است که تیم دوم باید نهایتا ۵ درصد با تیم اصلی تفاوت داشته باشد ولی تفاوتی که این تیم داشت بالای ۲۰ درصد بود و این می تواند در لیگ قهرمانان آسیا خطرساز باشد.استقلال سه بازی متوالی در لیگ گل نخورده است. دلیلش چیست؟رضا حسن زاده گفت: خب این بیشتر به شادابی بازیکنان پس از تغییر در کادر فنی برمی گردد. آنها با فراغ خاطر بازی می کنند و این اثرش را در فاز دفاعی به وضوح نشان داده است.کنار گذاشتن محمد دانشگر از سوی کادر فنی درست بود؟بازیکن اگر طلا هم باشد حق ندارد از چارچوب خودش خارج شود. اصلا بگویید یک بازیکن ۵۰ درصد تیم است. با این همه تیم بر هر چیزی ارجحیت دارد.ولی در دوران فکری وریا غفوری و مهدی قایدی هر کاری خواستند کردند و هیچ برخوردی هم با آنها نشد؟ما در تیم نبودیم و نمی توانیم بگوییم چرا این اتفاق رخ داد ولی در کل تیم از هر چیزی مهمتر است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " انتقاد تند رضا حسن زاده از بازیکنان استقلال و واکنش به کنار گذاشتن دانشگر از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×