روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "مطمئن باشید که من یک روز بالاخره استقلال را قهرمان آسیا می کنم" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

مطمئن باشید که من یک روز بالاخره استقلال را قهرمان آسیا می کنم

چند سال قبل فرهاد مجیدی در حالی که هنوز بازیکن استقلال بود و به دفتر ما آمده بود پرده از آرزوی بزرگ خود برداشت.

نوشته آرزوی بزرگ فرهاد مجیدی فاش شد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

چند سال قبل فرهاد مجیدی در حالی که هنوز بازیکن استقلال بود و به دفتر ما آمده بود پرده از آرزوی بزرگ خود برداشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فرهاد مجیدی که آن زمان کاپیتان تیم پرویز مظلومی بود و برای قهرمانی استقلال در لیگ برتر تلاش می کرد، از بزرگ ترین آرزوی فوتبالی خود به همکاران ما گفت. فرهاد مجیدی در آن مصاحبه به صراحت اعلام کرد که آرزو دارد روزی استقلال را قهرمان لیگ قهرمانان آسیا کند و تاکید کرد که برای رسیدن به این مهم تلاش و کوشش بسیاری انجام خواهد داد. او گفت:مطمئن باشید که من یک روز بالاخره استقلال را قهرمان آسیا می کنم و یک ستاره به ستاره های آسیایی تیم محبوبم اضافه خواهم کرد.با گذشت چند سال از آن ماجرا حالا فرهاد برای سومین بار سرمربی استقلال شده و از هفته آینده با این تیم به آسیا می رود تا شاید بتواند بزرگترین آرزوی خود را برآورده کند.او البته برای رسیدن به این آرزو کار بسیار سختی دارد چرا که نتوانست استقلال را در تعطیلات نیم فصل تقویت کند و اصرار زیادی روی جذب امین قاسمی نژاد داشت اما مسئولان باشگاه که حالا قاطعانه می گویند هیچ مشکل مالی نداریم! حتی همین یک بازیکن را هم برای مجیدی نخریدند تا تیمشان تقریباً با همان اسکلت فصل گذشته و همان تیم نیم فصل اول قدم به آسیا بگذارد.حالا باید دید آیا مجیدی و شاگردانش می توانند در آسیا کار بزرگی انجام بدهند و استقلال را بعد از حدود ۳۰ سال قهرمان آسیا کنند؟استقلال توان صعود از گروه خود را دارد اما مسلماً قهرمانی در آسیا ابزار زیادی می خواهد و البته بازیکنانی که شخصیت قهرمانی داشته باشند. استقلال حدود ۸ سال است که در ایران هم قهرمان نمی شود اما به هر حال فوتبال با همین جذابیت ها و غیرقابل پیش بینی بودن ها شیرین است و شاید آرزوی شیرین فرهاد هم امسال در آسیا برآورده شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مطمئن باشید که من یک روز بالاخره استقلال را قهرمان آسیا می کنم از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×