روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • شفر برای فرار از سقوط به دنبال شکست دادن همگروهی استقلال ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "شفر برای فرار از سقوط به دنبال شکست دادن همگروهی استقلال ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

شفر برای فرار از سقوط به دنبال شکست دادن همگروهی استقلال ؛ پارس فوتبال

سرمربی سابق استقلال و کنونی الخور به دنبال پیروزی مقابل الدحیل است.

نوشته شفر همگروهی استقلال را شکست می دهد؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سرمربی سابق استقلال و کنونی الخور به دنبال پیروزی مقابل الدحیل است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم فوتبال الخور با شفر امروز (سه شنبه) در هفته بیست و یکم یک هفته مانده به اتمام مسابقات این فصل لیگ ستارگان به مصاف الدحیل می رود.الخور با هدایت وینفرد شفر سرمربی سابق استقلال به دنبال فرار از سقوط است به همین خاطر این برای آنها حکم مرگ و زندگی را دارد. در همین رابطه شفر پیش از این بازی گفت:خیلی خوب می دانیم بازی سختی را مقابل الدحیل پیش رو داریم ولی با تمام قدرت وارد زمین بازی می شویم تا برنده از زمین خارج شوم و از سقوط فرار کنیم.الدحیل که در این فصل علی کریمی را در اختیار دارد، یکی از رقبای استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا است که در این بازی به دنبال برد است تا جایگاه خود را در رده دوم تثبیت کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شفر برای فرار از سقوط به دنبال شکست دادن همگروهی استقلال ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×