روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال ؛ محل هزینه کرد قرض ۵۸۰ هزار درهمی استقلال مشخص شد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال ؛ محل هزینه کرد قرض ۵۸۰ هزار درهمی استقلال مشخص شد

مدیران وقت استقلال ابتدای سال ۹۹ مبلغی را به عنوان قرض به صورت درهم از یک فرد دریافت کرده بودند که بازپرداخت آن این باشگاه را دچار مشکل کرده است.

نوشته استقلال برای قرض ۵۸۰ هزار درهمی سند رو کرد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مدیران وقت استقلال ابتدای سال ۹۹ مبلغی را به عنوان قرض به صورت درهم از یک فرد دریافت کرده بودند که بازپرداخت آن این باشگاه را دچار مشکل کرده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : اخیراً اسنادی مربوط به باشگاهاستقلال منتشر شد مبنی بر قرض گرفتن مبلغ ۵۸۰ هزار درهم از فردی به نام «احمدی» توسط احمد سعادتمند در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۹۹ که بابت ضمانت بازگشت این پول، علاوه بر انعقاد یک قرارداد بین باشگاه و فرد قرض دهنده، یک برگ چک از سوی «رضا شعبانی» مشاور وقت سعادتمند به مبلغ ۲۸ میلیارد ریال در اختیار فرد قرض دهنده قرار می گیرد که پشت این چک به عنوان ضمانت از سوی احمد سعادتمند و مهدی نوروزی (معاون اقتصادی وقت باشگاه) امضا می شود.بر اساس قرارداد مزبور، باشگاه استقلال موظف می شود طی مدت یک ماه اصل مبلغ را بازگرداند در غیر این صورت به ازای هر روز دیرکرد، مبلغ ۱,۰۰۰ درهم به عنوان غرامت به فرد قرض دهنده داده شود.این چک در موعد مقرر نقد نمی شود و فرد قرض دهنده چک را به اجرا گذاشته و با استناد به قراردادی که داشت، باشگاه را با حکم دادگاه به مبلغ ۸۸۸ هزار درهم بدهکار می کند.پیگیری ها در این خصوص مشخص کرد در همان زمان مبلغ ۸۵۲,۳۹۰ درهم امارات از سوی باشگاه استقلال به حساب شیخ دیاباته در امارات واریز شده که این مبلغی از بدهی های باشگاه به نامبرده بود تا به واسطه دریافت این مبلغ برای ادامه همکاری به تهران بازگردد. واریز این مبلغ از ۳۱ اردیبهشت سال قبل به حساب دیاباته آغاز شد؛ که این تاریخ با تاریخ دریافت پول از فرد مزبور تقریباً تطابق دارد.شیخ دیاباته با عنوان آقای گلی فصل نوزدهم تهران را ترک کرده بود و این امکان برای او وجود داشت که به دلیل مطالباتش فسخ قرارداد کرده و از این تیم جدا شود. مدیران وقت باشگاه استقلال که منابع مالی مناسبی برای پرداخت مطالبات این بازیکن نداشتند، با این فرد که از سوی یکی از حامیان مالی قبلی باشگاه معرفی شده بود ناچار به عقد این قرارداد شدند تا در آن مقطع امکان فسخ را از دیاباته سلب نمایند.مدیران وقت باشگاه استقلال مبلغ ۵۸۰ هزار درهم از این فرد قرض می کنند و مابقی مبلغ را هم از منابع دیگر تهیه کرده و مطالبات فصل نوزدهم بهترین گلزن خود را پرداخت کردند.این مبلغ از طریق یکی از صرافی ها معتبر ایرانی در دبی و به صورت پارت پارت به حساب دیاباته واریز شده است که بخشی از اسناد مربوط به این واریزی در زیر منتشر شده و بخشی دیگر از اسناد مربوطه که به رویت رسیده، نزد ما محفوظ می ماند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال ؛ محل هزینه کرد قرض ۵۸۰ هزار درهمی استقلال مشخص شد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×