روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "انتخاب‌های فدراسیون باید در چارچوب اساسنامه باشد ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

انتخاب‌های فدراسیون باید در چارچوب اساسنامه باشد ؛ پارس فوتبال

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: قبل از انتخاب ها همه چیز باید در هیأت رئیسه مطرح و روی آن بحث و جدل شود، در نهایت اعضا به یک جمع بندی می رسند و اگر انتخابی صورت بگیرد، صدای ناهمگون از هیأت رئیسه خارج نخواهد شد

نوشته نمی دانم خورشیدی چه مدت در استقلال کار کرد … اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: قبل از انتخاب ها همه چیز باید در هیأت رئیسه مطرح و روی آن بحث و جدل شود، در نهایت اعضا به یک جمع بندی می رسند و اگر انتخابی صورت بگیرد، صدای ناهمگون از هیأت رئیسه خارج نخواهد شد خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : کاظم اولیایی در خصوص انتخاب هایی که توسط فدراسیون فوتبال صورت گرفته و باعث انتقادات اهالی فوتبال شده است، اظهار داشت:شاید هر کدام از ما که وارد حوزه اجرا می شویم،به ساختار گریزی دچار خواهیم شد. فدراسیون فوتبال یک اساسنامه دارد که حاصل تجربه ۲۰۰ کشور در دنیا و ۱۰۰ سال سابقه در فوتبال است. اگر ما در راستای آن اساسنامه حرکت کنیم، قطعا موفقیت بیشتری کسب خواهد شد.کاظم اولیایی با اشاره به انتخاب خورشیدی برای سرپرستی تیم فوتبال گفت:تیم ملی فوتبال ایران شرایط استثنایی دارد و باید در چهار بازی آینده به پیروزی برسد. ارزیابی اولیه ما این است که بردن رقبا کار سختی نیست به شرط اینکه برنامه منظم و قابل دفاعی داشته باشیم. اگر کمیته فنی فدراسیون فوتبال تشکیل شود و طبق اساسنامه فدراسیون پیش برود، مطمئناً کار راحت تر خواهد شد. به طور مثال در این کمیته نفراتی مثل حشمت مهاجرانی، جلال طالبی، همایون شاهرخی، حسن حبیبی و خیلی های دیگر می توانند حضور داشته باشند و تجربه این نفرات روی هم نزدیک به ۳۰۰ سال فوتبال می شود.اولیایی خاطرنشان کرد:اگر هر کدام از این عزیزان یک نکته کوچک به تیم ملی اضافه کنند، هم کارها در چارچوب اساسنامه پیش رفته و هم به انتخاب ها انتقاد نمی شود. خورشیدی هم می تواند به عنوان یک عامل اجرایی، کمیته فنی، سرپرست تیم ملی شود، در آن صورت هم سرمربی تیم ملی و هم بازیکنان بزرگ وقتی می دانستند خورشیدی خروجی کمیته فنی است، نسبت به تصمیم فدراسیون تمکین می کردند.وی تصریح کرد: قبل از این انتخاب ها همه چیز باید در هیأت رئیسه مطرح و روی آن بحث و جدل شود. در نهایت اعضا به یک جمع بندی می رسند و اگر هم انتخابی صورت بگیرد، صدای ناهمگون از هیأت رئیسه خارج نخواهد شد، اما اینگونه فردی مثل مجتبی خورشیدی توسط دوستان نصیحت و توسط دشمنان مورد تهاجم قرار می گیرد. همه صحبت من این است که کارها باید تحت اساسنامه فدراسیون پیش برود، ضمن آنکه رئیس فدراسیون نیز باید مشاوران خوبی داشته باشد. افراد با تجربه و استخوان خرد کرده باید به رئیس فدراسیون مشورت بدهند و این واقعیت غیرقابل انکار است که فوتبال ما به مدیران با تجربه نیاز دارد. به عنوان یک شهروند از مسئولان فدراسیون فوتبال می خواهم که منافع عمومی را در نظر بگیرند چون فوتبال به منافع عمومی مردم گره خورده و حتما باید در تصمیم گیری هایشان از پیشکسوتان کاربلد نظرسنجی داشته باشند.کاظم اولیایی مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا مجتبی خورشیدی تجربه کار یکساله و نیمه با وی در باشگاه استقلال را دارد چون او بعد از انتخابش در مصاحبه ای عنوان کرده یک سال و نیم در این باشگاه کار کرده است، گفت:اجاره بدهید من در این خصوص به شما جواب ندهم. زمانی که من در باشگاه استقلال بودم خورشیدی به ما کمک می کرد و حتی برای ما برنامه نوشت.یادم است او به عنوان معاون اجرایی یا در یک سمت دیگر مشغول به فعالیت بود، هر چند وی را برای مباحث فنی آورده بودیم، اما اینکه دقیق بگویم او چه مدت در باشگاه استقلال حضور داشته را باید از همکارانم سؤال کنم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " انتخاب‌های فدراسیون باید در چارچوب اساسنامه باشد ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×