روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • با تیم‌های حرفه‌ای فاصله داریم؛ استقلال برای موفقیت در لیگ قهرمانان خیلی کار دارد

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "با تیم‌های حرفه‌ای فاصله داریم؛ استقلال برای موفقیت در لیگ قهرمانان خیلی کار دارد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

با تیم‌های حرفه‌ای فاصله داریم؛ استقلال برای موفقیت در لیگ قهرمانان خیلی کار دارد

بازیکن پیشین استقلال معتقد است تیم های ایرانی از جنبه های مختلف با تیم های قدرتمند قاره کهن فاصله پیدا کرده اند.

نوشته استقلال برای موفقیت در لیگ قهرمانان خیلی کار دارد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بازیکن پیشین استقلال معتقد است تیم های ایرانی از جنبه های مختلف با تیم های قدرتمند قاره کهن فاصله پیدا کرده اند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : علی موسوی درباره تساوی بدون گل استقلال مقابل پیکان، گفت:شوک مثبتی به تیم وارد شده و استقلال امتیازات خوبی در دیدارهای اخیر گرفته بود. با این حال تیم برای موفقیت در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا خیلی کار دارد. مجیدی تجربه بازی و مربیگری در لیگ قهرمانان آسیا را دارد و می داند تیمش چه رقبای قلدر و خوبی دارد. تا آن زمان باید خیلی روی تیم کار کنیم.«پیکان سیستم دفاعی داشت و استقلال نتوانست از روزنه های دفاعی این تیم عبور کند.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد:این سومین بازی استقلال مقابل پیکان در این فصل بود و شناخت کافی از این تیم وجود داشت. استقلال باید تاکتیک های مختلفی در پیش می گرفت تا به گل برسد. تیم مجیدی در لیگ قهرمانان آسیا بازی های سخت تری دارد و ان شاءالله او روی تیم به خوبی کار کند.علی موسوی پیشکسوت باشگاه استقلال درباره تفاوت این تیم در دوران سرمربیگری فرهاد مجیدی و محمود فکری گفت:بازیکنان دونده تر و با روحیه بهتری بازی می کنند و امتیازات خوبی هم جمع کردند. با این حال بازیکنان و مربیان استقلال باید باهوش باشند و فاصله خود را با صدر جدول جبران کنند. دیدار با پیکان فرصت خوبی برای این امر بود که دو امتیاز آن از دست رفت. نتایج سایر تیم ها قابل پیش بینی نیست و استقلال با کسب این امتیازات، می تواند به قهرمانی لیگ برتر نزدیک شود. شانس استقلال، پرسپولیس و سپاهان برای قهرمانی لیگ امسال برابر است.علی موسوی در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال برای لیگ قهرمانان آسیا در کدام پُست ها به کیفیت بیشتری نیاز دارد، بیان کرد:به نظرم تیم در هر سه پُست به بازیکن قلدر نیاز دارد. استقلال در ایران تیم بدی نیست و با تلاش بازیکنان و مربیان خود می تواند به هدفش برسد. پرسپولیس و سپاهان عملکرد پُر فراز و نشیبی دارند و اگر استقلالی ها باهوش باشند، می توانند امسال قهرمان لیگ برتر شوند، اما شرایط در بازی های آسیایی متفاوت است و همه تیم های ایرانی کار سختی دارند.وی با اشاره به طولانی شدن ناکامی نمایندگان ایران در قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد:تیم های ایرانی از لحاظ شکل بازی، امکانات، طرز فکر بازیکنان، مدیران و مربیان با تیم های حرفه ای آسیا فاصله پیدا کرده اند و حاشیه ها خیلی بر فوتبال ما غلبه کرده است. تیم های ایرانی برای صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا باید قرعه خوبی داشته باشند. کار بسیار سختی در این رقابت ها داریم، اما امیدوارم همت و تعصب بازیکنان ما بر چیزهایی که ندارند، غلبه کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " با تیم‌های حرفه‌ای فاصله داریم؛ استقلال برای موفقیت در لیگ قهرمانان خیلی کار دارد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×