روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال برای آسیا آماده می شود ؛ استارت استقلال برای لیگ قهرمانان" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال برای آسیا آماده می شود ؛ استارت استقلال برای لیگ قهرمانان

تمرینات استقلال برای لیگ قهرمانان آسیا از عصر امروز شروع خواهد شد.

نوشته استقلال برای آسیا آماده می شود اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تمرینات استقلال برای لیگ قهرمانان آسیا از عصر امروز شروع خواهد شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : با توجه به لغو بازی روز پنجشنبه صنعت نفت و استقلال به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا، دیدار روز شنبه با پیکان آخرین بازی شاگردان مجیدی قبل از سفر به عربستان بود. دیداری که مجیدی امیدوار بود با برتری تیمش به پایان برسد تا فاصله اش با صدر جدول کمتر شود اما این اتفاق رخ نداد و استقلال بعد از سه پیروزی متوالی با مجیدی، مقابل تیم تارتار متوقف شد.بعد از آن بازی، استقلالی ها یکی دو روز استراحت کردند و قرار است از امروز تمریناتشان را در زمین تهرانسر برای رقابتهای آسیایی استارت بزنند. اولین بازی استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، جمعه هفته آینده مقابل الاهلی عربستان خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال برای آسیا آماده می شود ؛ استارت استقلال برای لیگ قهرمانان از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×