روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "بازگشت فرهاد مجیدی به تمرینات استقلال ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

بازگشت فرهاد مجیدی به تمرینات استقلال ؛ پارس فوتبال

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال تهران که برای انجام امور شخصی پس از بازی با پیکان به دبی سفر کرده بود، از امروز به تمرینات تیمش بازگشت.

نوشته بازگشت فرهاد مجیدی به تمرینات استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال تهران که برای انجام امور شخصی پس از بازی با پیکان به دبی سفر کرده بود، از امروز به تمرینات تیمش بازگشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فرهاد مجیدی سرمربی استقلال که به دبی سفر کرده بود به تمرینات آبی پوشان برگشت.فرهاد مجیدی بعد از بازی مقابل تیم پیکان در هفته نوزدهم لیگ برتر برای انجام امور شخصی راهی امارات شد تا دیداری با خانواده اش داشته باشد.مجیدی شب گذشته به ایران برگشت و قرار است از امروز تمرین بازیکنان استقلال را زیر نظر بگیرد. بازیکنان تیم فوتبال استقلال روز یکشنبه ریکاوری کردند که این تمرین زیر نظر دستیاران فرهاد مجیدی برگزار شد. گفتنی است استقلال یکشنبه هفته آینده برای شرکت در لیگ قهرمانان آسیا راهی عربستان خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بازگشت فرهاد مجیدی به تمرینات استقلال ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×