روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • شوک جدید فرهاد مجیدی به بازیکنان استقلال ؛ ۲ ستاره جوان کنار گذاشته شدند !

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "شوک جدید فرهاد مجیدی به بازیکنان استقلال ؛ ۲ ستاره جوان کنار گذاشته شدند !" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

شوک جدید فرهاد مجیدی به بازیکنان استقلال ؛ ۲ ستاره جوان کنار گذاشته شدند !

فرهاد مجیدی امروز دو بازیکن جوان استقلال یعنی محمد حسین فلاح و عرفان روحانی را کنار گذاشت و به آن ها اعلام کرد نیازی نیست در تمرینات آبی ها شرکت کنند.

نوشته شوک جدید فرهاد مجیدی به بازیکنان استقلال ؛ ۲ ستاره جوان کنار گذاشته شدند ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فرهاد مجیدی امروز دو بازیکن جوان استقلال یعنی محمد حسین فلاح و عرفان روحانی را کنار گذاشت و به آن ها اعلام کرد نیازی نیست در تمرینات آبی ها شرکت کنند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سرمربی استقلال ۲ بازیکن جوان دیگر را از تمرینات این تیم کنار گذاشت.فرهاد مجیدی به محمدحسین فلاح و عرفان روحانی گفته که در تمرینات تیم فوتبال استقلال تهران شرکت نکنند.عرفان و احسان روحانی برادران دوقلوی بیست ساله هستند که بازی های خوب آنها باعث شد با سن کم در رده های بالاتر و با بازیکنان بزرگ تر از خودشان بازی کنند. این ۲ بازیکن با تصمیم محمود فکری علاوه بر حضور در تیم امیدهای استقلال با تیم بزرگسالان هم تمرین می کردند.بخت عرفان روحانی سال گذشته در جریان یک بازی دوستانه بین امیدها و بزرگسالان استقلال باز شد به طوری که فرهاد مجیدی بازی او را پسندید و دستور داد به تمرینات استقلال اضافه شود. در فصل اخیر نیز محمود فکری نظر موافقی با فرهاد مجیدی داشت و عرفان پای ثابت تمرینات بزرگسالان بود.محمدحسین فلاح دیگر بازیکنی که فرهاد مجیدی خواسته با بزرگسالان استقلال تمرین نکند در پست مهاجم برای استقلال در لیگ برتر خلیج فارس بازی کرده است. او نخستین بازی خود در لیگ برتر را در هفته دوازدهم مقابل سایپا انجام داد. او در این دیدار در دقیقه ۸۳ به جای داریوش شجاعیان وارد زمین شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شوک جدید فرهاد مجیدی به بازیکنان استقلال ؛ ۲ ستاره جوان کنار گذاشته شدند ! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×