روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "مخالفت جدی اعضای هیئت مدیره استقلال با احمد مددی ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

مخالفت جدی اعضای هیئت مدیره استقلال با احمد مددی ؛ پارس فوتبال

در حالی که به نظر می رسید نزدیک ترین فرد به تکمیل کردن اعضای هیئت مدیره استقلال احمد مددی مدیرعامل این تیم باشد، اما دیگر اعضای هیئت مدیره مخالف جدی این موضوع هستند.

نوشته مخالفت جدی اعضای هیئت مدیره استقلال با احمد مددی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حالی که به نظر می رسید نزدیک ترین فرد به تکمیل کردن اعضای هیئت مدیره استقلال احمد مددی مدیرعامل این تیم باشد، اما دیگر اعضای هیئت مدیره مخالف جدی این موضوع هستند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : اعضای هیات مدیره استقلال مخالفت خود را با حضور مددی در هیات مدیره باشگاه اعلام کرده اند.در هیات مدیره استقلال ماه هاست جای خالی یک عضو دیده می شود و هنوز تکلیف نفر پنجم مشخص نشده است.در این بین شاید نزدیک ترین گزینه برای حضور در هیات مدیره استقلال احمد مددی باشد که مدیرعامل این باشگاه است اما اعضای هیات مدیره با او اختلاف نظر جدی دارند و به همین دلیل هم حاضر نیستند جایی در جمع خود برای او باز کنند.نکته جالب ماجرا این است که اعضای هیات مدیره برای حضور نامداری اتفاق نظر دارند اما شنیده ها حاکی از آن است که وزارت ورزش هنوز حضور این فرد را تایید نکرده است.هرچه که هست باشگاه استقلال این روزها در بلاتکلیفی به سر می برد و مشخص نیست تکلیف عضو پنجم هیات مدیره آبی ها چه خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مخالفت جدی اعضای هیئت مدیره استقلال با احمد مددی ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×