روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "قرعه آسان در جام حذفی سوژه جدید برای حمله استقلالی ها به پرسپولیس" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

قرعه آسان در جام حذفی سوژه جدید برای حمله استقلالی ها به پرسپولیس

پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایران باید به دیدار شاهین بندر عامری برود و همین قرعه آسان باعث شده تا هواداران استقلالی به این تیم کنایه بزنند.

نوشته قرعه آسان در جام حذفی سوژه جدید برای حمله استقلالی ها به پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایران باید به دیدار شاهین بندر عامری برود و همین قرعه آسان باعث شده تا هواداران استقلالی به این تیم کنایه بزنند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی باید با شاهین بندر عامری پیکار کند.بلافاصله پس از قرعه کشی جام حذفی هواداران استقلال در فضای مجازی پرسپولیسی ها را کنایه باران کرده و تعدادی از آنها قرعه کشی جام حذفی را عادی ندانستند.پرسپولیس در مرحله قبلی جام حذفی از سد مس نوین کرمان گذشت که حداقل روی کاغذ بازی ساده ای بود اما در آن مرحله استقلال به مصاف پیکان رفت و به سختی و با نتیجه ۲ بر یک از سد شاگردان مهدی تارتار گذشت.استقلال در این مرحله بایدبه مصاف ذوب آهن برود که به هر حال بازی ساده ای نیست به خصوص اگر بدانیم اصفهانی ها در هفته های اخیر پیشرفت خوبی داشتند .البته در رقابت های جام حذفی و در قرعه کشی های مختلف این قبیل مسائل طبیعی است و به طور کلی باید گفت تیمی که می خواهد قهرمان شود باید هر حریفی را شکست بدهد اما به هرحال قرعه ساده پرسپولیس، حداقل روی کاغذ، باعث شد تا هواداران استقلال این مسئله را سوژه کرده وبه پرسپولیسی ها کلی کنایه بزنند.گفتنی است استقلال در آخرین دوره جام حذفی با حذف پرسپولیس در ضربات پنالتی به فینال راه یافت اما آنجا به تراکتور باخت و نتوانست قهرمان شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " قرعه آسان در جام حذفی سوژه جدید برای حمله استقلالی ها به پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×