روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "همسرم پرسپولیسی است اما اگر به استقلال منتقل شوم استقلالی می شود" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

همسرم پرسپولیسی است اما اگر به استقلال منتقل شوم استقلالی می شود

مهاجم تیم فوتبال پدیده گفت: چند سال قبل به دلیل برخی مشکلات در آستانه پایان دادن به فوتبالم بودم که با حمایت همسرم و تلاش مضاعف، به اینجا رسیدم.

نوشته همسرم پرسپولیسی است اما اگر به استقلال منتقل شوم استقلالی می شود اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهاجم تیم فوتبال پدیده گفت: چند سال قبل به دلیل برخی مشکلات در آستانه پایان دادن به فوتبالم بودم که با حمایت همسرم و تلاش مضاعف، به اینجا رسیدم. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : امین قاسمی نژادکه فرهاد مجیدی به شدت دنبال جذب او در نیم فصل لیگ برتر بود در اخرین صحبت هایش درباره استقلالی شدنش در فصل آینده گفت: ببینیم چه پیش می آید. باشگاه ما مشکلی نداشت و تنها بحث پول نقد بود. همه چیز را به خدا واگذار کردم و الان هم بازیکن شهر خودرو هستم. تلاش می کنم تا بهتر از قبل در خدمت پدیده باشم.امین قاسمی نژاد با بیان اینکه از پرسپولیس پیشنهاد رسمی نداشته اما پیشنهاداتی غیر رسمی از سرخ های پایتخت داشته است گفت:از کودکی استقلالی بودم. حتی پدرم و دخترم هم استقلالی هستند اما همسرم پرسپولیسی است اما به استقلال بروم همسرم تغییر رنگ می دهد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " همسرم پرسپولیسی است اما اگر به استقلال منتقل شوم استقلالی می شود از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×