روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • ادعای سنگین هواداران پرسپولیس ؛ دو خبرنگار پرسپولیسی به دنبال تبرئه کردن علی خطیر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "ادعای سنگین هواداران پرسپولیس ؛ دو خبرنگار پرسپولیسی به دنبال تبرئه کردن علی خطیر" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

ادعای سنگین هواداران پرسپولیس ؛ دو خبرنگار پرسپولیسی به دنبال تبرئه کردن علی خطیر

شب گذشته روم داغی در کلاب هاوس شکل گرفت که علی خطیر به مدت یک ساعت پاسخگوی برخی سوالات خبرنگاران پرسپولیسی درباره نقش خود در ماجرای محرومیت عیسی آل کثیر و شکایت باشگاه النصر از پرسپولیس بود . برخی از هواداران پرسپولیس معتقد هستند که برنامه دیشب توسط دو خبرنگار پرسپولیسی برای تبرئه کردن علی خطیر معاون پیشین باشگاه استقلال از این اتهامات جنجالی طراحی شده است .

نوشته ادعای سنگین هواداران پرسپولیس ؛ دو خبرنگار پرسپولیسی به دنبال تبرئه کردن علی خطیر اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

شب گذشته روم داغی در کلاب هاوس شکل گرفت که علی خطیر به مدت یک ساعت پاسخگوی برخی سوالات خبرنگاران پرسپولیسی درباره نقش خود در ماجرای محرومیت عیسی آل کثیر و شکایت باشگاه النصر از پرسپولیس بود . برخی از هواداران پرسپولیس معتقد هستند که برنامه دیشب توسط دو خبرنگار پرسپولیسی برای تبرئه کردن علی خطیر معاون پیشین باشگاه استقلال از این اتهامات جنجالی طراحی شده است . خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : کنفدراسیون فوتبال آسیا به دلیل شادی بعد از گل عیسی آل کثیر در بازی پرسپولیس با پاختاکور در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ ، آل کثیر را از تاریخ ۳ اکتبر ۲۰۲۰ تا ۲ آوریل ۲۰۲۱ محروم کرده بود.در آن زمان هواداران پرسپولیس معتقد بودند شخصی از داخل ایران گزارشی را به AFC ارائه داده که باعث محرومیت عیسی آل کثیر شده است . انگشت اتهام هواداران پرسپولیس هم به سوی علی خطیر معاون ورزشی پیشین باشگاه استقلال بود .خطیر همان موقع ارتباطش با پرونده عیسی آل کثیر و شکایت باشگاه النصر از پرسپولیسی ها رد کرده بود . او با با انتشار یک استوری جنجالی ، این گونه به شایعه دست داشتنش در محرومیت عیسی آل کثیر واکنش نشان داده بود :نمی دونم چه اهداف کثیفی پشت این دروغ ها و اتهامات نهفته است؟ چه کسانی شعور یکسری جوان هیجانی را به سخره گرفته اند و دستور حمله مجازی را داده اند؟؟؟شما را به خدا این بازی های مسخره را تمام کنید. هرگز کوچک ترین قدمی علیه باشگاه پرسپولیس و منافع فوتبال ایران برنداشته و برنخواهم داشت. قسم به خدای یگانه تمام این شایعات ساختگی و در جهت تخریب محبوبیت و چهره اینجانب می باشد.دوشنبه شب ، روم داغی در کلاب هاوس شکل گرفت که علی خطیر به مدت یک ساعت پاسخگوی برخی سوالات خبرنگاران پرسولیسی درباره این وقایع بود .در این مباحثه خبرنگارها از علی خطیر سوال کردند که نقش او درخصوص شکایت از پرسپولیس و اطلاع از داخل ایران نسبت به پرونده عیسی آل کثیر چه بوده است که علی خطیر معاون پیشین باشگاه استقلال خطیر با رد این ادعا اعلام کرد که هیچ نقشی در این موضوع نداشته است .اما موضوع آنجا جالب تر می شود که پس از توضیحات خطیر و انکار هر گونه نقشی در پرونده عیسی آل کثیر ، عده ای از خبرنگاران پرسپولیس با عذرخواهی از خطیر ، از او به دلیل هجمه های ماه های اخیر پرسپولیسی ها به او ، عذرخواهی کردند .همین عذرخواهی برخی از خبرنگاران پرسپولیسی از خطیر ، باعث خشم بسیاری از پرسپولیسی ها در فضای مجازی شده است . برخی از هواداران پرسپولیس در اینستاگرام و کلاب هاوس ( شبکه اجتماعی جدید ) مدعی هستند که این پروژه توسط دو خبرنگار پرسپولیسی برای تبرئه کردن علی خطیر معاون پیشین باشگاه استقلال از این اتهامات جنجالی طراحی شده است .اختصاصی خبرگزاری پارس فوتبال

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ادعای سنگین هواداران پرسپولیس ؛ دو خبرنگار پرسپولیسی به دنبال تبرئه کردن علی خطیر از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×