روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "خبر خوش برای فرهاد مجیدی و هواداران استقلال ؛ ستاره آبی پوش بازگشت" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

خبر خوش برای فرهاد مجیدی و هواداران استقلال ؛ ستاره آبی پوش بازگشت

بابک مرادی ، ستاره این فصل استقلال که پس از دیدار با ماشین سازی کرونا گرفته بود ، با بهبوب بیماری اش ، به تمرینات استقلال بازگشت.

نوشته خبر خوش برای فرهاد مجیدی و هواداران استقلال ؛ ستاره آبی پوش بازگشت اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بابک مرادی ، ستاره این فصل استقلال که پس از دیدار با ماشین سازی کرونا گرفته بود ، با بهبوب بیماری اش ، به تمرینات استقلال بازگشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بابک مرادی بازیکن استقلال که به دلیل ابتلا به ویروس کرونادر تمرینات این تیم شرکت نمی کرد با منفی شدن تست جدید به تمرینات این تیم بازگشت. وی بعد از دیدار با ماشین سازی مبتلا به ویروس کرونا شد و دیدار گذشته آبی پوشان را هم از دست داد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبر خوش برای فرهاد مجیدی و هواداران استقلال ؛ ستاره آبی پوش بازگشت از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×