روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "ستاره پیشین امیر قلعه نویی در استقلال به تیم لیگ یکی پیوست + سند" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

ستاره پیشین امیر قلعه نویی در استقلال به تیم لیگ یکی پیوست + سند

علیرضا رمضانی وینگر استقلال در زمان مربیگری امیر قلعه نویی در لیگ چهاردهم، با امضای قراردادی رسما به شهرداری آستارا در لیگ یک پیوست.

نوشته ستاره پیشین امیر قلعه نویی در استقلال به تیم لیگ یکی پیوست + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

علیرضا رمضانی وینگر استقلال در زمان مربیگری امیر قلعه نویی در لیگ چهاردهم، با امضای قراردادی رسما به شهرداری آستارا در لیگ یک پیوست. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بازیکن پیشین استقلال که در لیگ چهاردهم فرصت بازی در جمع شاگردان امیر قلعه نویی را پیدا کرد، برای ادامه مسیر فوتبالی خود به شهرداری آستارا پیوست.علیرضا رمضانی وینگر ۲۷ ساله و اصالتا زنجانی که در نیم فصل نخست رقابت های لیگ یک برای تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر به میدان رفت و توانست یک گل به ثمر برساند، پس از جدایی از جمع شاگردان مهابادی وارد مذاکره با مسئولان شهرداری آستارا شد و پس از توافق با این تیم، قرارداد خود را به امضا رساند.رمضانی پیش از پیوستن به شهرداری آستارا، سابقه بازی در تیم های استقلال، صبای قم، ماشین سازی، تراکتور و نیروی زمینی را در کارنامه خود دارد؛ او در ۲۱ سالگی با نظر امیر قلعه نویی با باشگاه استقلال تهران قراردادی سه ساله به امضا رساند و به فوتبال ایران معرفی شد و در همان فصل گل صعود آبی پوشان به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی را به ثمر رساند.در ادامه راه علیرضا رمضانی در استقلال، او در هفته سیزدهم رقابت های لیگ و در دیدار مقابل صبا از ناحیه رباط صلیبی دچار آسیب دیدگی شد و ادامه فصل را از دست داد و سپس از استقلال به مقصد تراکتور جدا شد اما نتوانست دیگر چندان فرصت بازی را پیدا کند و حالا باید دید عملکرد او در تیم مدعی شهرداری آستارا در رقابت های لیگ یک چگونه خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ستاره پیشین امیر قلعه نویی در استقلال به تیم لیگ یکی پیوست + سند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×